Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się !
Autor Wiadomość
Mankowsky 

Wysłany: 2017-08-13, 21:39   

Witam,na imię mam Mariusz,zaczynam przygodę z karpiami,trzeba spróbować czegoś nowego,łowię od dziecka lecz jakoś nie było okazji spróbować zapolować na bestie:)Pozdrawiam

mirko

Wysłany: 2017-08-21, 13:32   

Witam szlachetnych karpiarzy
Mam na imię Mirek ,moje hobby to wędkarstwo ana pierwszym miejscu karpie.
Czytałem posty które są interesujące i bardzo pomocne.
Pozdrawiam.

radomiak

Wysłany: 2017-08-22, 02:11   

Witam kolegów po kiju. Nazywam się Tomek, mieszkam w Radomiu, a pochodzę z Rzeszowa. Interesuje mnie wędkarstwo karpiowe i sumowe. Pozdrawiam.

NaimadCarp 
NaimadCarp

Wysłany: 2017-08-22, 22:48   

Witam. Nazywam się Damian i dopiero zaczynam swoją przygodę z typowym karpiowaniem. Poza tym lubię bardzo łowić na metodę i spinningować.

Pozdrawiam.

19wojslo96 

Wysłany: 2017-08-22, 23:41   

Cześć, jestem Wojtek, 21lat. Wędkuję od ok.5 roku życia, karpiami dopiero chcę się zacząć zajmować, dlatego m.in. zarejestrowałem się na tym forum ;) Jeżdżę na rowerze, od niedawna trenuję street workout.

Śląsk, okolice Rybnika.

Borekprg 

Wysłany: 2017-08-24, 10:42   Witam

Mam na imie Łukasz lat 31 z karpiami przygodę zacząłem ok roku temudo tego czasu istniał dla mnie tylko spining do którego cały czas czuje znaczny sentyment,
Karpiarstwem zaraziłem sie w pracy gdzie prawie cała forma pasjonuje sie wlasnie ta dziedzina wędkarstwa 😜

SABBATH87 
:)

Wysłany: 2017-08-24, 16:59   

WITAM WSZYSTKICH :)

Fibston27 

Wysłany: 2017-08-27, 18:18   

Witajcie, mam na imię Piotrek. Wędkuję od dziecka, jednak karpiami interesuje się od jakichś trzech. Mam nadzieję że dowiem się tu wielu nowych rzeczy i zasięgnę mądrych porad, porad. Pozdrawiam!

robbo12345 
Marcin

Wysłany: 2017-08-27, 22:15   

Witam serdecznie mam na imię Marcin. Obecnie zaczynam ponownie przygodę z wędkowaniem do tej pory zwykły teleskop, koszyk i hak teraz jest wiele innowacji szukam pomocy w doborze sprzętu.

Golonzo 

Wysłany: 2017-08-28, 10:36   Witam

3 x W ! Witam Wszystkich Wędkarz :)
Mam na imię Paweł, mieszkam w Krakowie i mam 25 lat. Łowię ryby od małego wspólnie z tatą, wcześniej były to różne metody, najczęściej spinning, czasami dłuższe zasiadki na grunt, spławik itp. Od 2 lat przerzuciliśmy się na karpiarstwo, skompletowaliśmy/wciąż udoskonalamy sprzęt i nastawiamy się na dłuższe zasiadki oraz większe ryby :) Wędkowanie to moje hobby i pasja, wszystkie ryby trafiają bezwzględnie z powrotem do wody, aby miały możliwość w przyszłości dać jeszcze emocji mnie oraz innym pasjonatom.
Pozdrawiam!

hugoss 

Wysłany: 2017-09-01, 23:18   

Witam wszystkich użytkowników forum, mam na imię Hubert, ryby łowię od dziecka a na typowe karpiowanie przeszedłem 7 lat temu.pozdrawiam :)

ormats 

Wysłany: 2017-09-04, 21:46   

Witam. Mam na imię Marcin. Jestem ze Szczecina. Miłośnik spinningu, kompletuje sprzęt karpiowy na sezon 2018.
Pozdrawiam.

freestyler_andy 
no kill

Wysłany: 2017-09-10, 14:33   

Witam serdecznie , moja obecność na forum jest podyktowana otrzymaniem fachowych porad dotyczących sprzętu i połowu karpi ( i nie tylko ) . Jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim,ALE to wcale nie odepchnęło mnie od wody staram się ponownie wrócić do wędkowania.

Diego69 

Wysłany: 2017-09-10, 18:36   

Witam. Na imię mi Kuba. Na karpie zacząłem się zasadzać dopiero w tym roku. Łowię od 2 lat, kompletnie amatorsko. Jestem z Lubartowa. Pozdrawiam !

lukasz79

Wysłany: 2017-09-24, 22:01   

Witam!
Mam na imię Łukasz, a przygodę z karpiami dopiero zaczynam. Jestem ze Swarzędza.

monti

Wysłany: 2017-09-25, 20:54   

Cześć, jestem Michał i pochodzę z Trójmiasta. Jestem początkującym łowcą karpi :)

fireblood
fireblood

Wysłany: 2017-10-01, 13:05   

HEJ WSZYSTKIM PO DLUGIEJ PRZERWIE WRACAM DO KARPIOWANIA JESTEM W BELGI

Lothar Reckwald 
Lotsi2

Wysłany: 2017-10-05, 11:54   Re: Przywitaj się !

admin napisał/a:
Jesteś nowym zalogowanym użytkownikiem ? Witamy serdecznie ! Przywitaj się z innymi użytkownikami, napisz coś o sobie i zapoznaj się z regulaminem i zasadami jakie panują na forum !

Później zapraszamy
TUTAJ ;-)

Cześć ma na imię Lotar mieszkam w Mrągowie jestem karpierzem moją pasją jest wędkarstwo

Lothar Reckwald 
Lotsi2

Wysłany: 2017-10-05, 12:01   

Witam serdecznie wszystkich na forum mam pytanie czy może ktoś coś napisać o kombinezonie Pro Logik
Termo 2 Grin Interesuje mnie jego wytrzymałość na deszcz i mróz bo planuje zimą troch powędkować

rychlew04

Wysłany: 2017-10-11, 09:27   

Witam forumowiczów.
Na razie wędkowałem jedynie dwa razy z wujkiem ale czuje, że się w to wciągnę znacznie bardziej :)

robertp2404 

Wysłany: 2017-10-12, 21:56   

witam kolegów. Tak jak wszyscy na tym forum pochłoneła mnie pasja wędkarstwa karpiowego. mam na imie Robert mieszkam w Toruniu.

Mati718 

Wysłany: Wczoraj 21:39   

Witam. Mam na imie Mateusz. Karpiuje jakoś od roku, wczesniej czesto byl to jakis feederek ze znajomymi, wypady na spining czy zywca ale czulem ze to nie jest to. Wedkowaniem zarazil mnie wujek jak mialem 7 lat i zawsze ta wedka mi towarzyszyla, lecz szukalem czegos co bedzie mi dawac mega frajde. Bedac na malej komercji, uslyszalem slowo "karpiarze" kto to taki pomyslalem?? Czemu karpiarze?? Lowia tylko takie ryby czy moze lowia i sprzedaja?? Hmmm musze dowiedziec sie cos wiecej... kilka godzin w google i na znanym kazdemu serwisie YT juz wystarczylo bym wiedzial ze to jest to czego szukalem, to co mnie "zaspokoi". Kilka lat mi ucieklo przez szkole, pozniej prace itp ale w koncu mysle no nie sama praca czlowiek zyje, trzeba sie gdzies "zresetowac". A teraz nie moge wytrzymac miesiaca bez chociazby kilku godzin na rybach, juz bedac nad woda mysle kiedy bede mogl urwac znow kilka godzin, lub jakas nocke by wyskoczyc na ryby. Niestety jezdze sam i ucze sie na swoich bledach. Chetnie bym usiadl kiedys z kims kto ma bogatsze doświadczenie i pokieruje mlodziaka w ta najlepszą strone. No tostarczy juz tego pisania.
Pozdrawiam i polamania kija wszystkim :)

Ps. Kije drogie wiec moze lepiej tyle samo wyjazdow co powrotow i zawsze z pozytywnym nastawieniem na nastepna zasiadke.

Odpowiedz do tematu