Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MariuszPosmyk
2013-01-02, 19:49
Sklep Tandembaits
Autor Wiadomość
allojek 
Jola Wojnarowska

Wysłany: 2013-04-07, 16:35   

Co do wysyłek z Tandema to powiem tak : nie myślcie,że sklepy czy hurtownie są traktowane lepiej niż klient detaliczny. Prowadzę sklep wędkarski i wcale nie mam żadnych uprzywilejowań co do czasu realizacji wysyłki paczki, pomimo, iż moje zamówienia są na nie małe kwoty. Także dla pocieszenia duszy klientów detaliczny mówię Wam dziś, że sklepy nie mają lepiej.
Pozdrawiam Jola.

Flame 
Flame

Wysłany: 2013-04-10, 12:30   

Witam

Potrzebowałem buzzbary z nierdzewki. Znalazłem takie na stronie Tandembaits i zamówiłem. Do zamówienia dodałem t-box i drobiazgi…tak przy okazji.
Po kilku dniach paczka przyszła, zapłaciłem....otworzyłem .... i okazało się, że brakuje 1 sztuki buzzbara.
Sprawdziłem na fakturze … faktura zgodna z zamówieniem tj. 2 sztuki.
Zadzwoniłem od razu do Tandembaits i dowiedziałem się, że w magazynie była tylko 1 sztuka więc wysłali co mieli.
Oczywiście zostałem zapewniony, że zwrócą mi kasę za tą nie wysłaną sztukę lub mogę odesłać tą, którą dostałem (powiedziałem, że 1 sztuka jest mi nie potrzebna) i oddadzą kaskę za 2 sztuki.
Ale ja niestety nie mam czasu biegać na pocztę i stać w kolejkach więc napisałem mail (28.03) z prośbą o zwrot kasy za 1 sztukę, której brakuje. Później ponowiłem mail (03.04)… później zadzwoniłem co się dzieje z przelewem i dowiedziałem się, że przelew nie został jeszcze zatweirdzony (ok. 30 zł). Kasy do dnia dzisiejszego nie otrzymałem.
Odniosłem wrażenie, że celowo nie zostałem pinformowany przed wysyłką, że nie ma wszystkiego abym nie wycofał zamówienia…..bo na pewno bym to zrobił.
To było moje pierwsze zamówienie w tym sklepie….i chyba ostatnie.

Pozdrawiam
Patryk

Pitrek 
Piotr Bałut

Wysłany: 2013-04-12, 16:41   

Ja zamawiałem u nich w tamtym sezonie. Powiem tak szybka przesyłka i żadnych problemów.

szwagier24

Wysłany: 2013-04-16, 14:57   

A ja na swoją przesyłkę czekam 7 dni i NIC . Kompletna cisza , nawet nie raczą na maile odpisywać ...

jogo 

Wysłany: 2013-04-16, 17:29   

Mi w namiocie strzeliły pałąki.
Pisanie mailów nic nie dawało. Ciągle zapewniany byłem, że dostanę nowy stelaż. Po 3 miesiącach przestali odpowiadać na maile.
Gdy zadzwoniłem, spisali numer telefonu i powiedzieli, że ktoś na pewno się do mnie odezwie.
3 tygodnie i nic.
Porażka jak traktują klienta. Już nigdy więcej nic u nich nie kupię!

alvaro8888 
Adrian Okrutny

Wysłany: 2014-01-10, 18:39   

Mi popsuł się podbierak Tb phantom 50 i oczywiście jest na gwarancji .Czekam już 3 miesiące ani podbieraka ani odpowiedzi.Dobrze , że sezon się skończył bo bym był mniej cierpliwy :evil: .Zobaczymy kiedy łaskawie mi go prześlą ponownie.Pewnie jak się gwarancja skończy to na koszt mój :x

słowik 
Przemysław Słowikowski

Wysłany: 2014-01-10, 18:41   

alvaro8888, dzwoń i żądaj wyjaśnień,jeśli tego nie zrobisz to zostaniesz bez podbieraka :twisted:

kazike30 

Wysłany: 2014-01-10, 18:42   

Jeśli po 14 dniach nie dostałeś odpowiedzi to według prawa gwarancja jest uznawana a czas oczekiwania na towar reklamowany przedłuża okres gwarancji

słowik 
Przemysław Słowikowski

Wysłany: 2014-01-10, 18:45   

kazike30 napisał/a:
Jeśli po 14 dniach nie dostałeś odpowiedzi to według prawa gwarancja jest uznawana

Zgadza się,ale jeśli kolega nie wystąpił z pismem o niezgodności towaru z umową,to reklamacja nie została uwzględniona ;)

alvaro8888 
Adrian Okrutny

Wysłany: 2014-01-10, 19:17   

Najlepsze jest to ,że sam do końca nie wiem czy uznali gwarancje czy też nie gdyż nie ma żadnego kontaktu przez pocztę. Trudno nawet jak nie uznają gwarancji mogę koszt naprawy pokryć ale żebym już go miał ;) .Po dzwonie popytam co i jak. Jak się sprawa wyjaśni to napiszę. Widzę , że ogólnie jest problem z tą firmą.Zapewne to moja ostatnia rzecz tej firmy jaką kupię.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-01-10, 19:45   

alvaro8888 napisał/a:
Najlepsze jest to ,że sam do końca nie wiem czy uznali gwarancje czy też nie gdyż nie ma żadnego kontaktu przez pocztę. Trudno nawet jak nie uznają gwarancji mogę koszt naprawy pokryć ale żebym już go miał ;) .Po dzwonie popytam co i jak. Jak się sprawa wyjaśni to napiszę. Widzę , że ogólnie jest problem z tą firmą.Zapewne to moja ostatnia rzecz tej firmy jaką kupię.

Nie jest tak źle :D , wedka tb phantom całkiem niezła (miałem 12ft 3 lbs) i odzież Phantom EX kurtka i spodnie mam i jestem zadowolony. Ale są też tzw. buble jak w każdej firmie ;)

alvaro8888 
Adrian Okrutny

Wysłany: 2014-01-10, 19:55   

daniels napisał/a:
alvaro8888 napisał/a:

Nie jest tak źle :D , wedka tb phantom całkiem niezła (miałem 12ft 3 lbs) i odzież Phantom EX kurtka i spodnie mam i jestem zadowolony. Ale są też tzw. buble jak w każdej firmie ;)

Tu już nie chodzi o sprzęt ale raczej o traktowanie klienta.Ale jak tak jest z reklamacjami ,że nie można się doprosić swojego to ja dziękuje.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-01-10, 20:10   

alvaro8888 napisał/a:

Tu już nie chodzi o sprzęt ale raczej o traktowanie klienta.Ale jak tak jest z reklamacjami ,że nie można się doprosić swojego to ja dziękuje.

No niestety sklep TB z tego słynie, już nie raz słyszałem, na szczęście nie musiałem sprawdzać. Cierpliwości życzę.

mirek13 

Wysłany: 2014-01-11, 15:24   

Traktowanie klijęta w TB jest pod psem,kobieta z która rozmawiałem robiła wrażenie że robi mi łaske że wogułe zemną rozmawia.Ja chciałem zrobic zakupy i szybko zrezygnowałe,i pojadę do Poznania na targi wedkarskie.

Popraw ten post i ogólnie pisownię. Karwi

łowca 
Paweł Dulęba

Wysłany: 2014-01-11, 15:30   

mirek13, chcesz coś kupić z TB to kupuj na Allegro. Są tam sklepy wędkarskie które sprzedają m.in. produkty TB. Raz że dostaniesz lepsze ceny a dwa obsługa jest miła i profesjonalna.

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2014-01-11, 17:07   

Postraszyć rzecznikiem praw konsumenta.Często to działa ;)

mirek13 

Wysłany: 2014-01-11, 18:29   

Łowca masz racje,to co ja chcę kupic to musiałbym kupic wczterech sklepach. Dlatego pojadę na Rybomania 2014 do Poznania i kupię wszystko w jednym miejscu i zobaczę ciekawy sprzęt.

werem 
Jerzy Weremiuk

Wysłany: 2014-01-11, 18:57   

mirek13, tylko spisz sobie ceny, żebyś później na Rybomanii nie przepłacił...

mirek13 

Wysłany: 2014-01-11, 19:05   

Już to zrobiłem :D

Czarnyy 
Radosław Romanowski

Wysłany: 2014-01-12, 09:58   

Tyle, że na rybomanii już może być po promocji zimowej Tb i ceny wrócą do normalnego stanu :)

łowca 
Paweł Dulęba

Wysłany: 2014-01-12, 11:24   

mirek13, Nie musisz kupować w czterech sklepach. Napisz do sprzedawcy co byś potrzebował i poczekaj na odpowiedź. Jeżeli są to "grube" rzeczy to jeszcze jakiś rabat dostaniesz. Jeżeli jeden nie będzie miał to może drugi. I tak dalej. Na targi bym nie liczył. Możesz się rozczarować. A jeżeli teraz czegos nie dostaniesz to na targach se dokupisz.

tomaszc_r4 
Tomek Ciesiółka

Wysłany: 2014-01-12, 19:17   

mirek13 napisał/a:
Łowca masz racje,to co ja chcę kupic to musiałbym kupic wczterech sklepach. Dlatego pojadę na Rybomania 2014 do Poznania i kupię wszystko w jednym miejscu i zobaczę ciekawy sprzęt.

TB kupuję u jackfishing jak nie ma na stanie t w 2 dni załatwia.

łowca 
Paweł Dulęba

Wysłany: 2014-01-12, 19:23   

To ja ze swoje strony polecę sprzedawca nr.1 i nr.2
Jeżeli coś zareklamowałem to sorry. :oops:

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2015-03-28, 11:45   

No i stało się, zrobiłem zakupy w sklepie TB :lol:
Po pierwsze- towar przyszedł zmasakrowany przez kuriera ( nie ich wina, ale można było lepiej zabezpieczyć)
po drugie -przyszedł fabrycznie wadliwy ( można sprawdzić przed wysyłką),
po trzecie- towar niezgodny z opisem na stronie, po zwróceniu uwagi opis na stronie się " uaktualnił"
Kontakt ze sklepem to komedia, piszę e-mail i przez 3 dni nic, piszę jeszcze raz i nic, więc dzwonię w celu wyjaśnienia sprawy i słyszę że nie odpisywali ponieważ nie było takiej potrzeby,gdyż i tak chce towar zwróć. :roll: Cała rozmowa telefoniczna na poziomie czego Pan tu k... chce :evil:

balcer00 
Paweł Balcerowiak

Wysłany: 2015-03-28, 12:38   

Ja dzwoniłem do TB nie jeden raz rozmawiałem zawsze z miłą Panią kupiłem u nich już parę rzeczy i nie mogę nic złego powiedzieć jeśli chodzi o sprzęt i przesyłkę kurierską. Może to jakiś przypadek losowy że było tak nie miło ?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2015-03-28, 13:05   

balcer00, Może jak klient nie zgłasza zastrzeżeń to jest miło, a jak jest coś nie tak to już nie. Jak kurier zabrał wszystko z powrotem to po tygodniu dzwonię i pytam się co z kasą? Usłyszałem że nie muszę się przypominać bo oni wiedzą że mają mi oddać i oddali po 2 tygodniach.
Wykonałem 3 tel. i żadna rozmowa nie była miła....

balcer00 
Paweł Balcerowiak

Wysłany: 2015-03-28, 13:11   

Też tak może być nie mówię nie ;)

marco102 
Marek Lis

Wysłany: 2015-03-28, 13:38   

Że tak spytam z ciekawości, czemu kupujecie u nich w sklepie, skoro jest pełno sklepów karpiowych z asortymentem TB? Tym bardziej, że wiecie jakie mają podejście do klienta. Ceny też mają wyższe, więc czemu tam kupujecie?

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2015-03-28, 13:46   

Też się nad tym zastanawiam, tam pracują jakieś niewychowane barany, które myślą, że są panami świata bo handlują sprzętem karpiowym i to w średniej jakości wydaniu... Mało tego, mają dużo wyższe ceny niż wiele sklepów z ich asortymentem, co w sumie dziwi mnie najbardziej, że ceny czasami różnią się nawet o 100.
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2015-03-28, 13:48   

W firmowym TB mają większą dostępność towaru , niż w innych sklepach wędkarskich . Wiadomo ,że jeśli któryś z nas coś kupi to chcę mieć to coś od razu z nadzieją ,że tym razem się uda ;)

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2015-03-28, 14:02   

przemek77, no i właśnie tej logiki nie rozumiem... Zapłacić więcej, mieć problemy z ewentualną reklamacją na rzecz otrzymania czegoś od ręki. A później narzekać w dużej mierze na swoją głupotę by wypadało :D
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

Lineker 
Tomasz Linowski

Wysłany: 2015-03-28, 14:12   

przemek77 napisał/a:
firmowym TB mają większą dostępność towaru , niż w innych sklepach wędkarskich
Również z tego powodu kupowałem w firmowym TB. Jak po złożeniu zamówienia okazało się, że nie ma paru rzeczy i "miłej" rozmowie z Panią (nie ma bo nie ma)powiedziałem sobie, że nigdy więcej nie kupię u nich. Jeśli już mam się skusić na produkty TB to wolę kupić gdzie indziej.

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2015-03-28, 15:09   

Karwi, Osobiście już mnie to nie dotyczy. Wybieram sprzęt innych firm. Ale na początku przygody z karpiszonami ;) wiadomi jak to jest -człowiek w gorącej wodzie kąpany musi mieć wszystko na wczoraj .

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2015-03-28, 17:50   

marco102 napisał/a:
Że tak spytam z ciekawości, czemu kupujecie u nich w sklepie, skoro jest pełno sklepów karpiowych z asortymentem TB? Tym bardziej, że wiecie jakie mają podejście do klienta. Ceny też mają wyższe, więc czemu tam kupujecie?

W moim przypadku chodziło o "nowość" której w innych sklepach nie było ;)

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2015-03-28, 19:30   

daniels, Potwierdza się to co napisałem wyżej. Zresztą każdy z nas to przerabiał ;) i boleśnie odczuł na własnym tyłku :)

CzasemCoChyce 

Wysłany: 2017-08-25, 10:43   

Odświeżę.

Niestety Tandem Baits mnie totalnie rozczarował.

Wypuścili nową serię ubrań, http://tandembaits.com/sprzet/odziez.html
Chodzi o serie "Stworzony do łowienia rekordów" czy jakoś tak. Bluza + tshirt + spodnie dresowe.
Otóż skusiłem się, mimo iż za cały komplet dałem ok 250zł ( i to było ceną w miarę atrakcyjną... ALE ) ALE to co dostałem to jest jakaś kpina. Zarówno spodnie, tshirt i bluza to chyba możliwe najtańsze produkty firm, które sprzedają ciuchy pod reklame. Wiecie, te tshirty co się kupuje po 10zł i możecie sobie na nich zamówić napis "chodzi pogłoska, że moja Żona jest Boska" i takie tam.

Skład ? No chyba jest ok bo 50% poliester + 50% bawełna. Gramatura to chyba te 150gr. Tshirt prawie prześwituje. Niestety, generalnie w ciuchach pocisz się masakrycznie bo to nie oddycha. Taki termos. Po pierwszym praniu już widac zmechacenie/skulkowanie ubrań.

Kupiłem bo wizualnie mi się bardzo spodobalo i dalej mi sie podoba ( wiadomo, kwestia gustu ), ale Tandem powinien się zastanowić nad tym co sprzedaje (produkty wątpliwej jakości za takie pieniądze. "Takie" tzn można kupić bardziej przystępne w uzytkowaniu produkty ).
Przestrzegam - ja uważam, że nie warto :!: :evil: :!: trzeba przekonać sie samemu.

Co mi pozostało, pewnie jeszcze ze 2-3 prania i ubrania będą już do wyciorania po ogódku.

Ps. Kontakt telefoniczny - "Proszę Pani, nie macie w ogóle tabeli rozmiarów na stronie, nie potrafie dobrać sobie rozmiaru jak nie mam danych"
- "No a jaki Pan nosi? "
- " Zazwyczaj XL"
- " No to niech Pan zamówi XL, przecież jest"
- " A Pani myśli, że na całym świecie XL jest taki sam ? "
... ale finalnie zmierzyła mi i podała wymiary ( za co dziekuje ) - szkoda, że nie ma ich na stronie.
Tak samo jak nie firma niefatyguje się by podać skład z jakich są zrobione wspomniane - bluza, spodnie dresowe i tshirt.
Jeśli by to było napisane, to spojrzałbyś na skład i cene i byś się jeszcze raz zastanowił.

NIEŁADNIE TANDEM - TAK SIĘ NIE ROBI BO TO JEST NAPRAWDĘ WPROWADZENIE W BŁĄD.
Brak info = wprowadzenie w błąd.

tomaszc_r4 napisał/a:
mirek13 napisał/a:

TB kupuję u jackfishing jak nie ma na stanie t w 2 dni załatwia.

JackFishing POLECAM ! Szybko i rzetelnie, ceny rozsądne :!: 8)

Rejnol 
Bartek Rejnowski

Wysłany: 2017-08-26, 21:07   

Dlatego właśnie wyprzedałem większość rzeczy TB. Jakość tej firmy to kpina. Kupiłem wszystkie bagaże od nich (seria Invader). Szwy puszczają, zamki zostają w ręce. Pomijam już tak przyziemne sprawy jak torba do kulek i dipów, do której nie pasują ich własne opakowania... To tania, chińska masówka. Zdecydowanie wole kupić np. Fox'a za 2 razy tyle, ale mieć go na lata.
Jak to zwykle bywa, zdarzają się jednak dobre produkty, np. podbierak, który sobie chwalę, czy choćby ich kołyska. Kołyska jest genialna, w sensie konstrukcji, wielkości, itp., to jednak musieli standardowo zaoszczędzić - ładując jakieś gówniane śrubki, które po kilku zasiadkach pordzewiały.

Odpowiedz do tematu