Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
butla gazowa
Autor Wiadomość
creatav 
creatav

Wysłany: 2017-08-18, 16:21   butla gazowa

Witam wszystkich. Odświeżyłem trochę sprzęt do gotowania tj. zakupiłem nowy palnik. Po wymianie butli na kolejną mam problem z nieszczelnością, powymieniałem już uszczelki na nowe. Do czego zmierzam. Gotując orzechy, kukurydze itp po jakimś czasie pojawia mi się płomień pod palnikiem z okolicy zaworu, dziś pojawił mi się po ok 2,5 godz gotowania... zresztą po raz kolejny.... jeżeli coś było by z butlą nieszczelność pojawiała by się od razu, tak samo z palnikiem.

Piotr Ostrowski 

Wysłany: 2017-08-19, 06:42   

Miałem podobny przypadek z butlą turystyczną. Kupiłem nowy palnik i po jakimś czasie, zwłaszcza jak trochę dłużej gotowałem, palnik stawał w ogniu. Okazało się że uszczelka w nowym palniku była jakaś tandetna i wyglądała jak kawałek dętki, wymieniłem ją na nową ale sytuacja się powtarzała. Pojechałem z tym na stacje i okazało się że zbyt mocno dokręcałem palnik, przez co uszczelka się wkręcała w gwint między palnikiem a butlą i dla tego byłą nieszczelna. polecono mi bym na siłę tego nie dokręcał, a jedynie do momentu aż poczuje opór, od kiedy tak dokręcam problem już się nie pojawia.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
NO KILL CATCH&RELEASE
Piotr Ostrowski
www.CarpCity.pl

Odpowiedz do tematu