Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Parasol Wędkarski Jaxon - lub coś innego?
Autor Wiadomość
BombastiX 
Wędkarz

Wysłany: 2017-04-16, 18:39   Parasol Wędkarski Jaxon - lub coś innego?

Witajcie, tak jak w temacie. Posiada ktoś taki parasol ? Myślę nad jego kupnem i chciałbym dowiedzieć się o opini kogoś kto go posiada. Lub doradzicie mi coś innego w podobnej cenie :) Czekam na odp

Załączm do niego link : http://allegro.pl/parasol...6667971014.html

(PARASOL WĘDKARSKI NAMIOT JAXON AK-KZS040)
Regulamin. Opisz link.tomekja123

Szczepson 
Szczepan Gola

Wysłany: 2017-04-16, 21:32   

Mam coś podobnego już parę lat. Sporo już ubytków mechanicznych. Druty powyginane, brak zacisku bo zgubiłem, dziury dwie mi myszy wygryzły to zakleiłem, sztyca zgięła się pod kątem 90 st, na zamkach przecieka trochę. Ale swoje przeżył, nawałnica go pokonała ale naprawiłem go. Co do funkcjonalności to na spławik w dzień we dwie osoby się schowasz pod nim. Ja przespałem w nim kilkanaście nocek nawet przymrozki mnie dopadły, a trzeba brać pod uwagę, że nie mam całkowitego zamknięcia osłony. Ale średnio komfortowo się w nim czułem. Najgorszy jst ten pręt na środku bo mocno dezorganizuje przestrzeń. Jeśli budżet Cię nie ogranicza to bierz używaną brollkę.

Konrad 
Konrad Rutkowski

Wysłany: 2017-04-16, 21:34   

Posiadam parasol z Decathlonu, marka Caperlan posiada dobry jakościowo towar w rozsądnych cenach. Parasol był sprawdzany na ulewach, łączenia suche, czasza w żadnym miejscu nie przemiękła. Dodatkowo nie wiem jak w Jaxonie, bo na zdjęciach mało widać, masz możliwość montażu sznurków i wbicia w ziemie śledziami. Minusem jest konieczność zakupienia oddzielnie montażu i bocznych ścian (razem z parasolem w wersji XL wychodzi około 250 zł). Dodatkowym plusem jest bezproblemowa gwarancja w Decathlonie.

Senzuks 
Senzuks

Wysłany: 2017-04-18, 17:34   Parasol

Ustosunkowując się do tego postu ODRADZAM osobiście zakup tego parasola.
W ubiegłym roku brat napalił się na tego Jaxona i mieliśmy go trzy dni na rybach i potem został sprzedany ze stratą. Materiał kicha. Szpilki wywalają przy najmniejszym wietrze. "Pałąk" metalowy wewnątrz jest na środku, który sprawia dużo kłopotów z usadowieniem się.
Nie polecam za tę kwotę nikomu.

Zabol 
Melchior P.

Wysłany: 2017-04-18, 19:41   

Pracowałem jakiś czas w sklepie wędkarskim i trochę tych jaxonów sprzedałem. Większość ludzi raczej zadowolona i reklamacji zaraz po sprzedaniu mało. Jeżeli chcesz kupić taki parasol to absolutnie nie przez internet. Idź do sklepu i DOKŁADNIE pooglądaj każdy szew i każdy detal. Jeżeli wszystko będzie ok. to możesz brać, ale raczej nie będzie to Twój najlepszy zakup. W podobnych pieniądzach wolałbym kupić ten parasol z Monster Fishing, produkcja ta sama, ale kontrola jakości jakby lepsza ;) Jednak podążam za poradą kolegi wcześniej, lepiej weź używane brolly lub sheltera :) Ja mam Mivardi Shelter Premium na krótkie zasiadki i spełnia swoje wymagania w 100%. Jeżeli Ci się nie śpieszy to może za jakiś będę go chciał sprzedać ponieważ roboty przy rozkładaniu tyle samo co przy dużym namiocie, a jednak klamotów już za dużo żeby się puczyć w nim :) Parasol jak w temacie to jednak rzecz bardzo przydatna. Dodatkowy metr kwadratowy na punkt kuchenno-organizacyjny :) Sam sobie za jakiś czas taki sprawię, ale jak wspominałem z firm MF ze średnicą 3m. Taki duży kolega głównie po to żeby schronić się przed słońcem i schować grilla w trakcie niegroźnego deszczu.

grzesiekcichy 
Grzegorz Ciechanowski

Wysłany: 2017-04-18, 21:03   

BombastiX, nie wiem do jakich zasiadek Ci potrzebny jest ten parasol ale ja pojedyncze nocki mogę Ci polecić taki co ja posiadam. Mam go od kilku sezonów i jestem z tego zakupu zadowolony :)
Jak będziesz zainteresowany to pisz na PW to Ci podam namiary na sklep co by o reklamę mnie nie posądzono :P

1570.jpg
Plik ściągnięto 123 raz(y) 133,67 KB

BombastiX 
Wędkarz

Wysłany: 2017-04-19, 05:41   

Rozumiem, w takim razie rezygnuję z zakupu tego Jaxona.. Muszę się jeszcze zastanowić co wybrać ;) dzięki za pomoc koledzy :)

boras1 
Kuba Borkowski

Wysłany: 2017-04-20, 07:26   

Jak bierzesz pod uwagę zakup parasola bez bocznych ścian to szczerze polecam Radical Quantum Mega Brolly. Znajomy kupił rok temu i jest naprawde zadowolony. Szwy szyte i klejne, czasza sztywna, nic się nie gnie. Pod parasol spokojnie wejdą 2 duże foteje i spory stolik. Dodatkowo jest możlowość wkręcenia sztyc i wtedy mocny wiatr go nie ruszy. Zawsze myślałem że mój TB jest sprych rozmiarów, ale jak go rozstawiłem obok Quantuma to taki malutki się wydawał :)

dziki-1984 
DZIKI

Wysłany: 2017-05-31, 08:12   

Ja polecam ten parasol:

ANACONDA 3,05 m

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-05-31, 14:57   

Ja kupiłem niedawno taki Parasol.
Do tej pory przeszedl ze mną jedną zasiadkę w deszczu i jak na pierwsze wrażenie super parasol. Troszkę gumowany od dołu co zapewnia całkowitą nieprzemakalność.
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-05-31, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  

JackHerer 

Wysłany: 2017-06-12, 00:50   

No dobra Panowie i Panie, w razie deszczu, wichury mam namiot itd.. ale na upały przydał by się parasol z termo izolacja, mam anakonde airborn i da rade z tego zrobić dobry tunel ale ma swoje minusy w upały, rozglądam się za parasolem z izotermą.. bo opalenizny mi już starczy i parasol chyba lepsza opcja niż namiot.. na upały... jakieś coś ktoś ma poleca czy coś? Ptrze na wszystkogro i trapery odpadaja badziew, osłony boczne też mi nie potrzebne, potrzeby mi cień i przewiew powietrza..

Domin 

Wysłany: 2017-06-28, 18:42   

Ja mam kongera z termo izolacją i zabudową.4 sezon to mam i daje radę w każdych warunkach.Kolegą ma jaxona ale myślę że mój jest lepszy

Odpowiedz do tematu