Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Anaconda TIKI TAKA IMS
Autor Wiadomość
Peres 

Wysłany: 2016-03-19, 20:17   Anaconda TIKI TAKA IMS

Witam. Czy ktoś używa wyżej wymienionych sygnalizatorów. Zastanawiam się nad zakupem i ciekawi mnie jak się sprawują. Drugą sprawą jest mocowanie żyłki w swingerze. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego opisu, zdjęcia ani filmu jak się to odbywa. Jeśli macie jakieś alternatywne propozycje to bardzo proszę. Ważne aby miały wyjście na jack'a i obciążenie bądź sprężynę do naciągu żyłki. Limit cenowy 320 zł za 4 sztuki.

Lovo 

Wysłany: 2016-04-12, 10:25   

Witam.
Wyżej wymienione swingery zakupiłem jakieś 2 miesiące temu jak tylko się pojawiły, bo sam byłem ciekawy. Ogólnie zgrabniutkie, fajnie się prezentujące swingery. Jeśli chodzi o mocowanie żyłki, to działa ono na zasadzie dwóch kulek, a ich docisk reguluje się na bocznej śrubie w główce swingera. Ciężarek nie jest tak duży jak w euroswingerach Foxa ale ma ciekawe rozwiązania w postaci śrubki na środku ciężarka oraz dwóch gumowych pierścieni po obu jego stronach co skutecznie chroni ciężarek przed samoczynnym przemieszczaniem się. Dioda swingera wydaje mi się świecić troszkę słabo ale nie był to test w pełnej nocy więc może to być tylko takie wrażenie. Koszt takiej zabawki to około 70 zł. i myślę, że jest to dobra relacja ceny do jakości. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

Lovo 

Wysłany: 2017-03-01, 20:00   

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że dużym minusem w tych swingerach jest rdzewiejąca śrubka pod ciężarkiem. Takie coś nie powinno mieć miejsca w sprzęcie wędkarskim.

tomek1986 
ptasznik

Wysłany: 2017-06-18, 09:37   

Anaconda TIKI TAKA IMS-2 Ma ktoś te swingery? Trzymał je ktoś w rękach,bo korci mnie żeby je kupić. Są już jakieś opinie?

Odpowiedz do tematu