Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Boats Club Poland
Autor Wiadomość
Quba

Wysłany: 2016-02-04, 11:36   Boats Club Poland

Witam, niedawno na forum koledzy doradzali mi jaki ponton wybrać decyzja padał na Kolibri, uzbierałem potrzebną sumę. Jedna z osób dodała link do sklepu "Boats Club Poland". I tutaj moje pytanie czy może ktoś kupował w tym sklepie, ceny są wyjątkowo niskie ponton Kolibri 240cm z rolowaną podłogą kosztuje 840zł gdzie w pozostałych sklepach jest o przynajmniej 150 zł drożej. Nie chciał bym się naciąć na jakieś problemy bo ostatnio słyszałem o problemach z tym sklepaem amur polska. Nie chciałby się uganiać po sądach w razie jakiś problemów, za pomoc z góry dziękuje, pozdrawiam.

maniek8855 
Mariusz Sadowski

Wysłany: 2016-02-04, 17:40   

Quba, jeśli ja znajdę coś w atrakcyjnej cenie, a opinii o sprzedawcy-sklepie nie ma zbyt wiele, to zamawiam tylko za pobraniem, najpierw dobrze wcześniej zadzwonić.Patrzyłem na ich stronę i nie ma tam podanych danych firmy, jedynie nr telefonu i informacja,że są oficjalnym dealerem, patrzyłem na ceny i faktycznie konkurencyjne. Znalazłem informację na ich stronce,że nie wystawiają FV. Jak się coś więcej dowiesz to napisz w tym temacie.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2016-02-04, 18:19   

Cytat:
.Patrzyłem na ich stronę i nie ma tam podanych danych firmy, jedynie nr telefonu i informacja,że są oficjalnym dealerem, patrzyłem na ceny i faktycznie konkurencyjne. Znalazłem informację na ich stronce,że nie wystawiają FV.

Jeśli chodzi o mnie, to jest to aż nad to, żeby nie kupować nic od tej firmy.

aquilon
Dawid Wrzeciono

Wysłany: 2016-02-04, 19:13   

Na allegro mają konto i wynika z niego, że to Ukraińska firma. Pewnie dlatego taka cena.
Napisz do nich czy wyślą za pobraniem i z głowy.

PaY 
Dominik Idaś

Wysłany: 2016-02-04, 19:13   

A nie czasem jest tak, że sprzedaż jest bezpośrednio z Ukrainy? I mają swój sklep internetowy w Polsce?

maniek8855 
Mariusz Sadowski

Wysłany: 2016-02-04, 19:33   

PaY, mi się wydaje,że sprzedaż właśnie prosto z Ukrainy.

Quba

Wysłany: 2016-02-04, 20:01   

Przy cenie pontonu jest dopisana cena wysyłki za pobraniem, czyli nie powinienem się martwić że zostanę oszukany, nigdy nie zmawiałem za pobraniem.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-02-04, 20:09   

Quba napisał/a:
czyli nie powinienem się martwić że zostanę oszukany, nigdy nie zmawiałem za pobraniem.
Znalazłem fajny TEMAT, który Cie pewnie uspokoi :) Sklep z tego co widzę cieszy się 100% zaufaniem i ma same pozytywy. Także spokojnie, będzie dobrze :) A z drugiej strony można spojrzeć na temat inaczej, sklep to nie osoba prywatna. Masz adres pod którym jest zarejestrowany,posiadasz wszystkie dane i myślę,że do oszukaństwa dojść nie powinno.

Quba

Wysłany: 2016-02-04, 20:39   

Czytałem ten temat ale wiesz jak jak to w naszym kraju często bywa pieniędzy nie ma ,sprawcy nie ma i nie ma problemu. Przez weekend zamówię ponton i napiszę jak przebiegł zakup. Gdyby miał ktoś jeszcze jakieś uwagi i spostrzeżenia to chętnie przeczytam.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2016-02-04, 20:41   

Ja uważam,żebyś się nie martwił na zaś. Myślę,że będzie ok.

zandal 
Rafał Ł.

Wysłany: 2016-02-05, 20:19   

Napisz proszę jak finał będzie miała u Ciebie transakcja. Pontony naprawdę bardzo konkurencyjne cenowo jeśli porównywać z cenami dystrybutora z Chełma. Naprawdę jestem ciekaw gdyż też mam zamiar zakupić sobie pontonik na nowy sezon tylko że ja wybrałem K280 CT :)

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2016-02-06, 06:54   

Obserwuję sobie ten temat, bo ciekaw jestem finału. A z drugiej strony ciekaw jestem jaki dostaniecie dowód zakupu i kartę gwarancyjną ;) Wtedy okaże się czy warto było oszczędzić te 150 zł. Mam nadzieję że się mylę...

PaY 
Dominik Idaś

Wysłany: 2016-02-06, 09:00   

daniels napisał/a:
Obserwuję sobie ten temat, bo ciekaw jestem finału. A z drugiej strony ciekaw jestem jaki dostaniecie dowód zakupu i kartę gwarancyjną ;) Wtedy okaże się czy warto było oszczędzić te 150 zł. Mam nadzieję że się mylę...

Daniels pewnie ukraiński paragon/faktura oraz karta gwarancji ;) być może różnica cenowa wynika z opcji taxfree czy jakoś tak to się nazywa.

Maniawski 
Maciej Maniawski

Wysłany: 2016-02-06, 09:41   

PaY, albo z marży sklepów, rozmawiałem kiedyś ze znajomym co ma sklep i te ceny są realne tylko, że na bardzo małej marży. A jeśli Ukrainiec ma sklep na Ukrainie to taniej kupuje niż u nas.

PaY 
Dominik Idaś

Wysłany: 2016-02-06, 09:58   

Maniawski, też tak może być :)

Ku8a 

Wysłany: 2016-02-24, 21:31   

Witam, zapomniałem hasał do konta a email był tworzony na potrzeby forum. Przepraszam za zamieszanie ale chciałem zakończyć ten temat który założyłem bo kilka osób śledziło go z zaciekawieniem. Skontaktowałem się z sklepem i zamówiłem ponton w piątek przed zamknięciem sklepu. We wtorek kurier przywiózł paczkę zapłaciłem za towar i mogłem oglądać mój nowy nabytek. Ponton po napompowaniu wyglądał solidnie(nigdy nie miałem kontaktu z pontonami), jak na moje oko wszystko było ok. Zostawiłem go na kilka godzin by sprawdzić czy powietrze nie uchodzi, ale wszystko było ok. Do pontonu dostałem broszurkę w języku ukraińskim(karta gwarancyjna) ale nie było paragonu. Następnego dnia zadzwoniłem do sklepu i po rozmowie otrzymałem skan mojego paragonu (prawdopodobnie zapomnieli dołączyć). Wszystkie dokumenty są po ukraińsku ale sprzedawca powiedział że w razie reklamacji mam się z nim kontaktować, na ponton jest 3 lata gwarancji. Myślę że sklep jet naprawdę ok, pozdrawiam.

tu125

Wysłany: 2017-05-25, 18:21   

Ciekawe jaki będzie mój finał bo też zamówiłem ponton u nich 0 500 zł taniej niż w Tokarexie.
Jak na razie kontakt Super.

tu125

Wysłany: 2017-05-29, 19:29   

Ponton dotarł. Wszystko ok. Kontakt z firmą idealny.

Odpowiedz do tematu