Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transformer Rod Pod
Autor Wiadomość
romanooo

Wysłany: 2017-05-08, 19:44   Transformer Rod Pod

Witam, nie potrafię znależc żadnych opinii na temat tego Rod Poda.. szukałem nawet na zagranicznych stronach, byc może ktoś w forumowiczów był w jego posiadaniu lub miał z nim kontakt.. czy warto, czy szukac innego.

https://www.raven-fishing.../product/30805/

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2017-05-09, 07:54   

Ze zdjęcia wygląda nieźle, ale cena zdecydowanie odstrasza - tyle to kosztują 2 podpórki.
U mnie to wywołuje czerwone światło :( . Kup na początek podpórki, a jak chcesz stojak to przygotuj 500+ PLN; wtedy się zaczyna w miarę dobry stojak.

romanooo

Wysłany: 2017-05-09, 08:12   

Dzięki za odp. Wiesz, prawa jest tego typu, ze widziałem sporo drozszych rodpodow, ale o podobnej( jak nie identycznej) konstrukcji, np Mikado wypuściło identyczny. Myśle ze jeden producent wypuścił model, a reszta firm "dokleja swoje"...

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2017-05-09, 08:17   

romanooo napisał/a:
Dzięki za odp. Wiesz, prawa jest tego typu, ze widziałem sporo drozszych rodpodow, ale o podobnej( jak nie identycznej) konstrukcji, np Mikado wypuściło identyczny. Myśle ze jeden producent wypuścił model, a reszta firm "dokleja swoje"...

Konstrukcja to jedno; ale ważny jest materiał z którego ta konstrukcja jest zbudowana :( . Babcia mi mówiła - nie ma dobrze, tanio i smacznie ;) .

romanooo

Wysłany: 2017-05-09, 08:22   

Wiadomo, pewnie zwykle aluminium, szału nie ma. Ale chyba sprawdzę, mam 14 dni na oddanie, szczerze nie stać mnie na rodpoda za 500 zł, a tez nie siedzę na rybkach przez 365 dni w roku. Sprawdzę i podzielę się info ;)

wilk325 
Wilk Tadeusz

Wysłany: 2017-05-09, 08:23   

romanooo napisał/a:
Wiadomo, pewnie zwykle aluminium, szału nie ma. Ale chyba sprawdzę, mam 14 dni na oddanie, szczerze nie stać mnie na rodpoda za 500 zł, a tez nie siedzę na rybkach przez 365 dni w roku. Sprawdzę i podzielę się info ;)

Dlatego poleciłem Ci dobre podpórki, zamiast kiepskiego poda.

romanooo

Wysłany: 2017-05-09, 14:31   

Problem w tym, ze powie często na podeście, rzadziej z brzegu

clarkson 
Paweł N

Wysłany: 2017-05-09, 16:30   

Dozbieraj I kup Anaconde Extension, to chyba jedyny tani i dobry rod pod.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-09, 16:48   

To samo pisaliśmy koledze wczoraj na sb,ale to jest chyba temat typu: "piszcie sobie co chcecie, a ja i tak kupie to co chce" :)

romanooo

Wysłany: 2017-05-09, 20:10   

Oj kolego, dodałem post, była cisza, a widziałem ruch na czacie, wiec napisałem, i z tego, co pamietam odpisałeś tylko Ty i inny użytkownik. A na forum jest sporo więcej psob, być może ktoś, kto go posiadał. Pisanie w stylu "poniżej 500" nie kupuj jest dla mnie bzdura, niektórych nie stać na takie wydatki, dla Was każdy szanujący się wędkarz musi mieć wędzisko za pare stówek, o kołowrotku nie wspomnę, a cała reszta namiotów, łóżek, rodpodow liczona w tysiącach złotych. Chciałem opinii o TYM KONKRETNYM RODPODZIE. Nie wiesz, to lepiej nie pisz:)

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-05-09, 20:17   

Ok rób jak uważasz, nie moja sprawa.

Pozdro.

romanooo

Wysłany: 2017-05-09, 20:19   

Dzięki, wzajemnie.

Admin, temat do zamknięcia, i tak się niczego nie dowiem.

tomelek 

Wysłany: 2017-05-10, 02:19   

Miałem tego poda w rękach i trochę pooglądałem. Moim zdaniem za te pieniądze nic lepszego i ładniejszego nie znajdziesz. Gdybym miał np. od kogoś dostać jego albo jakikolwiek rodpod lub tripod Jaxona lub podobne (oprócz PP-STK 108) to wybrał bym tego.

romanooo

Wysłany: 2017-05-10, 08:20   

O takie info mi chodziło! Dzięki Ci bardzo :)

lapa121 
Konrad Wojda

Wysłany: 2017-05-10, 16:48   

romanooo, na podpórkach da sie łowić z pomostu ;-) są do tego specjalne "łączniki". Ja właśnie zakupiłem takie podpórki ;-)

Endrju89 

Wysłany: 2017-10-21, 17:41   transformer rod pod

romanooo, dokonales zakupu tego rod poda? Jesli tak to napisz cos na jego temat... :)

Odpowiedz do tematu