Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łowisko Kormoran
Autor Wiadomość
marcindrama 

Wysłany: 2013-08-04, 20:15   Łowisko Kormoran

Witam
Wybieram się na łowisko Kormoran od 14.08-18.04 miejsce nr. 2 może któryś z kolegów łowił na tym stanowisku i coś podpowie ?
Za każde wskazówki bardzo dziękuję.

uki80 
C&R

Wysłany: 2016-11-27, 16:22   

Ja raz lowilem na kormoranie. Był to początek października 2016. Stanowisko nr. 12. Ogólnie tak : woda mała, ryby duże zielsko na głębokości 1m wychodziło ponad powierzchnię wody. Po każdy zestaw bez brania trzeba było płynąć pontonem. Masakra. Ciągnęło sie metr sześcienny trawska. Im dalej w stronę głębszej wody sytuacja wyglądała lepiej. Koledzy na 8 zielska mieli mniej. Przez weekend miałem 3 brania. Żadna ryba nie wyjeta. Branie Nr 1 ryba sie spiela, branie 2 fluorokarbon został przeciętny przez ostre trzciny wystające z wody a branie nr 3 pelnoluski nie wszedł do podbieraka. Pękła plecionka a szkoda bo ryba miała 20+. Powiem tak: nie pojechal bym na ta wodę kolejny raz bo jest zaniedbana i trudna do połowu do tego mam 250km a doba kosztuje 80zl, ale nie odpuszczę tej rybce co mi uciekła z podbieraka wiec na wiosnę wybiorę się jeszce raz bo to moja życiowka. ☺

Muerta24 

Wysłany: 2017-04-14, 20:45   

Ja jestem bardzo zadowolony, fajna woda, ognisko, na 24h dużo brań.Jeden Amur wyjety, jeden stracony. Spokój, w miarę cisza poza fajerwerkami w nocy. Ryby biorą tylko od 18 do 5. W dzień plaża. Polecam orzechy, chleb, ananasy, banany najlepiej na pop upie,bo zielska sporo. Głębokość do 1,5m muł z 5cm.

uki80 
C&R

Wysłany: 2017-04-18, 08:06   

Ja przez weekend miałem 3 brania no,ale to był październik. Woda sprawia wrażenie jakby nikt się nią nie interesował. Zielsko dobija. W soboty przeważnie są wesela w hotelu,więc o spaniu można zapomnieć. Pomost na stanowisku 12 się wali a opłata 80zł za dobę trochę wysoka. Na moje oko około 5ha. Dużo Niemców. No ale, najlepiej trzeba pojechać i samemu się przekonać.

Odpowiedz do tematu