Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łóżko Mivardi Professional Flat8
Autor Wiadomość
tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-22, 19:00   Łóżko Mivardi Professional Flat8

Hej,Witam. Przedstawiam Wam mój nowy nabytek jakim jest łóżko Mivardi Professional Flat8. Jest to łóżko na ośmiu nogach. Dł. wynosi 208cm, szerokość 84cm. a waga ok.11kg. Łóżko jest bardzo wytrzymałe jak podaje producent wytrzyma 140kg. obciążenia.
Kupiłem je, ponieważ szukałem jakiegoś długiego wyrka na zasiadki.
Pierwsze wrażenie po otwarciu kartonu było pozytywne. Miękki polar w zielonkawym kolorze jest bardzo przytulny ciału.
W przedniej części posiada dużą i niesamowicie wygodną poduszkę oraz zastosowano zaawansowany system napinania, który pozwala na regulację twardości materaca a każda z ośmiu teleskopowych nóg jest wyposażona w szerokie stopy i trwałe blokady.

Podsumowując

Zalety:
Cena (około 640zł)
Stalowa solidna rama.
Miękki materac.
Podgłówek w poszyciu.

Wady:
Nie wykryłem.
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-03-23, 19:07, w całości zmieniany 3 razy  

Zabol 
Melchior P.

Wysłany: 2017-03-22, 20:13   

Również ostatnio pokusiłem się na to łóżeczko, a miałem je na oku od dłuższego czasu.
Wcześniej użytkowałem tańszy model jakim jest mivardi premium.
Łóżko Mivardi premium to takie najzwyczajniejsze, tanie łóżko. 6 nóg, regulacja oparcia i nic poza tym.
Kupiłem je ponieważ lubię wybierać najrozsądniejsze rzeczy w określonym budżecie. Potrzebowałem łóżka jakiegokolwiek byle nie spać na ziemi, w efekcie czego przy spokojnej nocy wychodziłem z łóżka przytomny. Po roku użytkowania uznałem, że regulacje są mi całkowicie zbędne, w dodatku wżynają się w moje cielsko. Łóżko sprzedałem i kombinowałem nad czymś przede wszystkim większym i niekoniecznie wiele droższym. Mivardi było sprawdzone, więc zacząłem się uśmiechać w kierunku tytułowego modelu. Strzał w dziesiątkę, ponieważ dodałem zaledwie dwie stówki, a kupiłem łóżko, które według mnie w tej cenie nie ma sobie konkurencji. 8 solidnych nóg, wystarczająco szerokie i długie, a przy wzroście 190 i masie niecałej stówki miało to dla mnie znaczenie. Kupiłem łóżko mam nadzieję na lata i chcę, żeby ciężar, który rozłoży się na 4 pary nóg długo wdawał się we znaki tego modelu. Polar to świetna rzecz, osobiście uważam, że to lekko niepotrzebny kosztowny gadżet ponieważ każdy i tak śpi w śpiworze, ale od siebie powiem tyle, że łóżko nie wytrzymało do zasiadki i spałem na nim w ten sam dzień, w którym go kupiłem. Zasnąłem przed telewizorem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Serdecznie polecam!

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-23, 19:10   

Zabol napisał/a:
Polar to świetna rzecz, osobiście uważam, że to lekko niepotrzebny kosztowny gadżet ponieważ każdy i tak śpi w śpiworze
No tak,ale.. Latem możesz spać pod kocem. Niekoniecznie w śpiworze.

cinu1916 
fanatyk

Wysłany: 2017-03-30, 12:23   

Jak cenowo Wam to wyszło ? Też myślę nad tym łóżkiem. Pozdrawiam.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-30, 14:21   

cinu1916, 640zł.. Koszty przesylki pokrył sklep.
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-03-30, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  

Zabol 
Melchior P.

Wysłany: 2017-03-30, 19:00   

Ja płaciłem coś koło 550 w sklepie, z którym bardzo dobrze żyję. Produkty Mivardi mają bardzo wysoką marżę i stałą cenę. Podzwońcie i negocjujcie, a ich produkty kupicie w dużo lepszych cenach. Na allegro np. widziałem też te łóżka. Zaproponujcie im kupno poza allegro to sprzedają wam z dobrym rabatem ponieważ Aledrogo zabiera 8% prowizji ;)

Odpowiedz do tematu