Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JRC Radar Dsi
Autor Wiadomość
kantor 
Bartek Kantorek

Wysłany: 2013-01-16, 20:27   

Krzysztof jeśli cena będzie faktycznie ciekawa jak zapewniasz to również zastanowię się nad ich zakupem... pozdrawiam.....

KrzysztofCharmuszko 

Wysłany: 2013-01-16, 23:20   

kantor napisał/a:
Krzysztof jeśli cena będzie faktycznie ciekawa jak zapewniasz to również zastanowię się nad ich zakupem... pozdrawiam.....

Nie będziesz się długo zastanawiał jak je dobrze pooglądasz i posłuchasz :) )
Jrc do nich również w tym roku wypuściło czujkę ruchu, która jest podpięta do centralki i sygnalizuje ruchy w pobliżu namiotu :)

marcinbergich

Wysłany: 2013-04-10, 22:18   

Właśnie stałem się właścicielem zestawiku 4+1 i mam pytanko czy ta czujka będzie współpracowała z centralką przy 4 sygnałkach ?

zuberek31
Piotr Miedziński

Wysłany: 2013-05-05, 15:44   

Panowie na jaki okres czasu starczają te bateryjki lr1 w sygnałkach.Rozważam dsi i xrc3 i nie mogę się zdecydować.

arturzgutka 
ARTUR ZGUTKA

Wysłany: 2013-10-19, 16:30   

hej
posiadam JRC Radar Dsi od maja tego roku, kupiłem je w świetnej cenie ok 1300zł za zestaw 4+1 color i jestem bardzo zadowolony
zasięg świetny, potrafią mi odbierać za budynkami nawet...
kilka zasiadek już za mną i jeszcze nie wymieniałem baterii w żadnym, a są te co były w komplecie GP, baterię wymieniałem tylko w centralce
bardzo polecam te sygnałki

szczurx 
Damian

Wysłany: 2014-06-13, 16:44   

Ma ktoś może do nich instrukcję w PDFi'ie? Może być po angielsku, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć

Sebson 

Wysłany: 2014-12-04, 17:29   

Kupiłem ten sam zestaw tylko ze Solar. Narazie ocena 10/10 i przedewszystkim zasięg 10/10 Pozdrawiam

maniak6 

Wysłany: 2014-12-27, 18:12   

KrzysztofCharmuszko napisał/a:
kantor napisał/a:

Nie będziesz się długo zastanawiał jak je dobrze pooglądasz i posłuchasz :) )
Jrc do nich również w tym roku wypuściło czujkę ruchu, która jest podpięta do centralki i sygnalizuje ruchy w pobliżu namiotu :)
Mam pytanko odnośnie tego czujnika ruchu, czy jak sobie dokupię to będzie współpracował po zgraniu z centralką czy jeszcze muszę dokupić jakiś transmiter. Jak ogólnie się go zgrywa??? Ps. czy można liczyć na zakup tego czujnika na targach? Pozdrawiam

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2014-12-27, 19:46   

Nie musisz dokupować żadnego transmitera. Do jednej centralki masz możliwość "podpięcia " trzech takich czujników. Paruję się to tak samo jak sygnalizator z centralką. Działa rewelacyjnie . :D

maniak6 

Wysłany: 2014-12-27, 21:08   

przemek77 napisał/a:
Nie musisz dokupować żadnego transmitera. Do jednej centralki masz możliwość "podpięcia " trzech takich czujników. Paruję się to tak samo jak sygnalizator z centralką. Działa rewelacyjnie . :D
dziekuje kolego za szybka odpowiedz, musze sobie wiec sprawic cos takiego :)

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2014-12-27, 22:01   

Musisz tylko zwrócić uwagę na to ,że czujnik zaraz po włączeniu nie zacznie się "drzeć". Masz 20-30 sekund czasu ,żeby się wynieść z zasięgu ( jest to sygnalizowane miganiem czerwonej diody), i dopiero po tym czasie ( wyłączone miganie) zaczyna pracować. Masz też możliwość ustawienia obszaru "rażenia " -przydatna funkcja

maniak6 

Wysłany: 2014-12-27, 22:16   

przemek77 napisał/a:
Musisz tylko zwrócić uwagę na to ,że czujnik zaraz po włączeniu nie zacznie się "drzeć". Masz 20-30 sekund czasu ,żeby się wynieść z zasięgu ( jest to sygnalizowane miganiem czerwonej diody), i dopiero po tym czasie ( wyłączone miganie) zaczyna pracować. Masz też możliwość ustawienia obszaru "rażenia " -przydatna funkcja
A jak to się ma do np. natrętnego lisa, który przychodzi co godzinkę? Będzie mi wyło cały czas? Czy działa na większe "ciało" typy człowiek?? :)

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2014-12-27, 22:31   

Łapie wszystko :D lisy , koty , ptaki - masakra , na początku użytkowania idzie dostać zawału . Dlatego na czas kimania centralkę wyciszam do minimum lub włączam tylko tryb wibracji w zależności na jakiej wodzie siadam

maniak6 

Wysłany: 2014-12-27, 22:39   

przemek77 napisał/a:
Łapie wszystko :D lisy , koty , ptaki - masakra , na początku użytkowania idzie dostać zawału . Dlatego na czas kimania centralkę wyciszam do minimum lub włączam tylko tryb wibracji w zależności na jakiej wodzie siadam
Czyli wychodzi na to, że ten czujnik nie ma zbytnio racji bytu. Bo przy większym natężeniu zwierząt i tak centralkę wyciszamy bo można dostać szału....hmm.

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2014-12-27, 22:50   

Niekoniecznie . Mając czujkę śpisz spokojniej. Fakt , łapie zwierzaki ale one po jednej , dwóch akcjach znikają jak je postraszysz i później Masz spokój .A w razie niespodziewanego gościa w zależności od ustawienia zasięgu czujki masz czas na reakcję nim , niepożądana osoba podejdzie do sprzętu. Do odstraszenia zwierzaków kupiłem sobie wiatrówkę i powiem ,że się sprawdza i nie mówię tu o strzelaniu do zwierząt . Sam huk wystrzału w nocy straszy je na tyle ,że nie ma problemu z nimi do rana.
Wracając do wyciszania centralki , to ściszasz ją na tyle , żeby nie darła" japy" na cały regulator , ale znowu nie tak żebyś jej nie słyszał , bo brania też nie usłuszysz ;)

szpieg 
szpieg

Wysłany: 2015-01-27, 20:31   

Panowie mam okazję kupić w Anglii zestaw sygnałów z tematu, czyli JRC RADAR DSI 3+1 w cenie 1050zł lub 1250 za set 4+1 wydaje się to mega okazja (w Raivenie zestaw 3+1 prawie 1500zł) i raczej jestem zdecydowany. Teraz pytanie do użytkowników, czy dalej wszyscy są zadowoleni z tych sygnałów? Warto brać?
Kusi mnie bo oddawna o nich myślałem, a jest okazja zaoszczedzić prawie 500zł na zestawie, o którym myślę, czyli 3+1 :mrgreen:

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2015-01-27, 22:02   

szpieg, ja zakupiłem teraz zestaw DS3, ale mam wrażenie, że jest to w zasadzie to samo tylko w innym opakowaniu i kilkoma małymi modyfikacjami, jak pasek diodowy i dioda nawigacyjna przy wywózce.
Przed zakupem radziłem się kolegi, który posiada DSI i jego pierwsze zdanie brzmiało "Tak, mam JRC i nie chce już innych" co z jego ust brzmiało dla mnie bardzo wiarygodnie, później już tylko telefon do Grześka z BB w celu ustalenia różnic w tych modelach i usłyszałem to co napisałem Ci wyżej.
Generalnie ja Raven-a bym nie brał za jakikolwiek wyznacznik cen bo mają tam po prostu drogo.
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

szpieg 
szpieg

Wysłany: 2015-01-27, 22:30   

Karwi dzięki śliczne za odpowiedź, widzę że trzeba zbierać fundusze :)

PS: A ile dałeś za DS3 jeśli to nie tajemnica?

Sebson 

Wysłany: 2015-02-04, 17:08   

Chce kupić tą czujke, czy będzie ona działać przy set 4+1? Czy tylko jak 3 sygnalizatory chodzą?

Mord_89 
Wojtek Młynarczyk

Wysłany: 2015-02-04, 23:15   

Sebson napisał/a:
Chce kupić tą czujke, czy będzie ona działać przy set 4+1? Czy tylko jak 3 sygnalizatory chodzą?

Z tego co pamiętam to DS3 ma 6 diod sygnalizacyjnych, więc tyle możesz podpiąć sygnałków, natomiast DSR działa z 4rema sygnałkami.

przemek77 
Przemysław Królak

Wysłany: 2015-02-05, 18:36   

Mord_89, Masz rację , tylko że kolega pytał o czujkę , a do niej na centralce są osobne diody sygnalizacyjne

strzała 

Wysłany: 2015-02-05, 21:03   

Obsługuje 4 sygnałki i 3 czujki ruchu

szpieg 
szpieg

Wysłany: 2015-03-26, 20:56   

Panowie sygnały w Polsce juz najtaniej chyba po 1600zl, w Raivenie 1850zl szok :) Ja juz nie moge sie doczekac na moje, wychodzi ze sporo zaoszczedze, byc moze jeszcze kolega wezmie jeden komplet to moze jeszcze cos utargujemy hehe

A poprawnie pisać możesz ? To pisz. Rumun

fishman 
Pozdrawiam Bartek Koszałka

Wysłany: 2015-04-03, 21:48   

Siemka.
Dwa dni temu doszła przesyłka JRC DSI 4+1 Multicolor za......

http://www.mur-tackle-sho...-Deal_4161.html

a i na czujki była dobra promo, na nasze ok. 350 zł,ale widzę że już nie ma......

maniak6 

Wysłany: 2015-04-04, 08:30   

fishman napisał/a:
Siemka.
Dwa dni temu doszła przesyłka JRC DSI 4+1 Multicolor za......

http://www.mur-tackle-sho...-Deal_4161.html

a i na czujki była dobra promo, na nasze ok. 350 zł,ale widzę że już nie ma......
A wiesz może czy ta lampa jrc (ta np większa) jest kompatybilna z centralką dsi czy tylko z ds3?

cinu1916 
fanatyk

Wysłany: 2017-03-07, 17:16   

Cześć Wszystkim ,

macie może jakieś moze link do dobrej ceny tych sygnałków JRC RADAR DSI ?

moze być na PRIV ;)

Pozdrawiam

sorek90 
Michał Soszyński

Wysłany: 2017-03-07, 20:36   

cinu1916, link powyżej nadal działa, 289 euro+przesyłka za zestaw 3+1.

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-03-07, 20:43   

Na Ebay u angoli można kupić za ok. 1200zł 3+1 DSi ;)

leo57 

Wysłany: 2017-03-08, 21:45   

U kolegów w Czechach - szybko tanio i solidnie i cena do małej negocjacji (dobrze rozmawiają po polsku) ;)

Zestaw sygnalizatorów JRC Radar DSI 4+1

cinu1916 
fanatyk

Wysłany: 2017-03-10, 14:31   

Doszły dziś do mnie sygnałki. Podobają mi się bardzo mam nadzieję,że będę zadowolony.
Mam tylko mały niesmak,ponieważ przyszły w pudełeczkach a nie w czarnym etui JRC. Macie może jakieś informację gdzie takową etui dokupić ??

Pozdrawiam.

17195374_1365232166853089_561069640_o.jpg
Plik ściągnięto 50 raz(y) 144,96 KB

leo57 

Wysłany: 2017-03-10, 16:18   

Dobry wybór ;)

maniak6 

Wysłany: 2017-03-25, 21:26   

Będziesz mega zadowolony....takie etui spokojnie zakupisz

janusz288 

Wysłany: 2017-03-26, 21:10   

Witam
Czy ktoś może coś powiedzieć na tema czasu naprawy reklamacyjnej ?
Słyszałem nie dobrą wiadomość,ale jej nie będę powtarzał,
proszę o jakiekolwiek wiadomości dotyczącej reklamacji.

cinu1916 
fanatyk

Wysłany: 2017-03-30, 11:13   

maniak6 napisał/a:
Będziesz mega zadowolony....takie etui spokojnie zakupisz

już jedzie do mnie z Czech etui bo nigdzie indziej nie znalazłem , cena 25 € choć uważam ,że do zestawów 2+1 powinno być dodawane etui ponieważ to nie jest koszt 200 zł a ponad 1000 zł , ale to tylko moje takie sugestie ;)

cinu1916 
fanatyk

Wysłany: 2017-03-30, 11:16   

janusz288 napisał/a:
Witam
Czy ktoś może coś powiedzieć na tema czasu naprawy reklamacyjnej ?
Słyszałem nie dobrą wiadomość,ale jej nie będę powtarzał,
proszę o jakiekolwiek wiadomości dotyczącej reklamacji.

ja Ci nie pomogę ponieważ niedawno je zakupiłem i mam nadzieję ,że mi dlugo posłuża bez pomocy gwarancji ;)

Marcin Kaftan 
Marcin

Wysłany: 2017-11-23, 21:26   

Witam, czy ktoś wie kto w Polsce zajmuje się naprawą gwarancyjną sygnalizatorów JRC Dsi

Yucao
Tomasz Krawczyk

Wysłany: 2017-11-23, 22:14   

Marcin Kaftan napisał/a:
Witam, czy ktoś wie kto w Polsce zajmuje się naprawą gwarancyjną sygnalizatorów JRC Dsi

Nie wiem jak w Polsce, ale w Czechach podobno robi to ich twórca- flajzar.

Odpowiedz do tematu