Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum inne niz kiedys...
Autor Wiadomość
karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-03-16, 15:24   Forum inne niz kiedys...

Panowie Admini.
Na forum karpiowym jestem od kilku lat. Od ostatnich dwóch miesięcy zauważyłem mocna zmianę forum. Zmianę negatywna.
Na swoim przykładzie powiem tyle, przez ostatnie dwa tygodnie zostały usunięte moje odpowiedzi w ilości 8szt.
Pomijam fakt ze mie można sie swobodnie wypowiedzieć ale nawę nie można luźno porozmawiać.

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-03-16, 15:52   

karpiarz_123, Wszystko się zmienia, ale przytoczę tylko wczorajszy przykład, gdzie napisałeś w "moim" temacie post nie na temat, później następny, również nie w temacie. Zwróciłem uwagę, wyjaśniłem, poprosiłem,aby nie prowadzić dyskusji, bo nie od tego jest temat. Ty nie potrafiłeś zrozumieć i dalej w temacie swoje pisałeś ignorując upomnienie. Poprosiłem więc moderatora o usunięcie wpisów nie związanych z tematem, aby temat był przejrzysty, zgodny z jego tytułem. Tak ciężko zrozumieć, dostosować się do określonych norm? Przecież jeśli chciałeś skrytykować jakiś sklep, sprzedawcę, wyrazić swoje niezadowolenie, ostrzec innych, to załóż temat piętnujący sklepy i tam będą wpisywane negatywne opinie-ostrzeżenia. Nie szukaj winy u kogoś, że masz ograniczaną swobodę wypowiedzi, raczej spójrz z boku, czy Twoje wypowiedzi są tam, gdzie być powinny, czy są zgodne z tematem, w którym piszesz. Myślę, że choć trochę wyjaśniłem twoje odczucia negatywnych zmian...

PaY 
Dominik Idaś

Wysłany: 2017-03-16, 15:55   

karpiarz_123, Widzę, że statystyki prowadzisz z nudów. Najwidoczniej Twoje posty musiały być mało merytoryczne i nie wynosiły nic do tematów.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-16, 16:14   

AndrzejN. napisał/a:
Przecież jeśli chciałeś skrytykować jakiś sklep, sprzedawcę, wyrazić swoje niezadowolenie, ostrzec innych, to załóż temat piętnujący sklepy i tam będą wpisywane negatywne opinie-ostrzeżenia.
Andrzej,ale taki temat już istnieje,gdzie można wyrazić swoje opinie dotyczące sklepu.
AndrzejN. napisał/a:
Myślę, że choć trochę wyjaśniłem twoje odczucia negatywnych zmian...
Raczej powiedziałbym,że dużo wyjaśniłeś. Posty nie wnoszące nic do tematu są usuwane.

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2017-03-16, 16:38   

karpiarz_123, a ja uważam, że to Ty poczułeś się nazbyt swobodnie i zaczyna Ci się nie podobać, że ktoś kasuje Twoje posty, które nie wnoszą często nic do tematu, lub wcale nie mają z nim nic wspólnego. Co do posta o Duxonie to zniknął cały ich temat z kącika sponsora bo zerwali z Nami współpracę za właśnie brak cenzury i wolność słowa (tak zrozumiałem ich argumentacje w tym co do Nas napisali). Zwróciłem już na Ciebie uwagę kilka razy i miałem przy najbliższej okazji upomnieć Cię ostrzeżeniem, bo za nic masz ostatnio regulamin jak sądzę. Ciesze się, że założyłeś ten wątek, bo mam nadzieję, że zrozumiesz i obejdzie się bez upomnienia.
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-03-16, 16:41   

Nie liczyłem na to ze przyznacie sie do bezsensownego usuwania postów.

W każdym temacie jest przynajmniej jedna wypowiedz nie wnosząca nic do tematu. Czy je usuwacie? NIE!
Poza tym jaki macie wyznacznik? Na jakiej podstawie określacie czy cos wnosi do temat czy nie? To jest ocena subiektywna.
Jako admini znacie odpowiedz, dlaczego kasujecie tematy. Ja wam tego nie będę mowil.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-03-16, 16:47   

W ramach wyjaśnień,
Na wszystko ciężko pracuje i jeśli jakiś sklep chce żerować na mnie to będę to piętnował.
Malo tego każdy powinien domagać się informacji, który sklep jest krętaczem.

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-03-16, 17:05   

karpiarz_123 napisał/a:
W ramach wyjaśnień,
Na.wszystko ciężko pracuje i jesli jakis sklep chce żerować na mnie to będę to piętnował.
Malo tego każdy powinien domagać sie i formacji który sklep jest krętaczem.

Rób to, ale w odpowiednim miejscu, aby łatwo można to było znaleźć , pamiętając o odpowiedzialności. Chaotyczne pisanie w tematach dotyczących innych spraw nie ułatwi dotarcia do informacji, które chcesz przekazać. Zrozum o czym piszę i nie odbieraj tego jak dyskryminację swoich wpisów.

aquilon
Dawid Wrzeciono

Wysłany: 2017-03-16, 18:59   

A ja to się cieszę, że są na forum moderatorzy którzy spam wywalają. Na fejsie we wszystkich grupach karpiowych jest tyle spamu, że ludzie zaczną w końcu wracać na forum. Ja czytam dziennie 10 durnowatych postów na FB to nie raz się flaki wywracają. Na już najlepsi to są ci co postują coś tylko, żeby się pochwalić nowym sprzętem. Akcje typu kupiłem kołowrotek X co o nim sądzicie... Na litość boską jak ku... kupił to nawet jak mu napiszę, że to nic niewarty badziew to co to zmieni. Na szczęście takie posty tutaj wylatują.

PaY 
Dominik Idaś

Wysłany: 2017-03-16, 21:29   

karpiarz_123 napisał/a:
Nie liczyłem na to ze przyznacie sie do bezsensownego usuwania postów.

W każdym temacie jest przynajmniej jedna wypowiedz nie wnosząca nic do tematu. Czy je usuwacie? NIE!
Poza tym jaki macie wyznacznik? Na jakiej podstawie określacie czy cos wnosi do temat czy nie? To jest ocena subiektywna.
Jako admini znacie odpowiedz, dlaczego kasujecie tematy. Ja wam tego nie będę mowil.

Jeśli widzisz post innej osoby który jest postem mało merytoryczny to masz możliwość kliknięcia "raportuj post" bo nie zawsze jesteśmy w stanie każdy taki post wychwycić.

mongo2001 
Tomasz Chorowski

Wysłany: 2017-03-16, 23:12   

karpiarz_123, przeglądam forum codziennie. Siadam sobie wieczorkiem i zaglądam tu, czytam wpisy z ostatniej doby, pomimo iż, nie mam 273 postów na koncie czasami coś skrobnę, lub o coś zapytam.W ostatnim czasie także zauważyłem coś dziwnego, otóż Twoje wypowiedzi pojawiają się w większości wątków, ale są faktycznie takie ni jakie, jakby z d...y pisane, więc nie dziw się, że są kasowane.
Doskonałym przykładem niech będzie Twoja dzisiejsza wypowiedź w tym wątku....Znów piszesz nie na temat w dodatku w temacie, który sam założyłeś

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2017-03-17, 12:05   

karpiarz_123, Twoje domysły Nas nie interesują. Działamy tak jak działaliśmy i Twoje gorzkie żale tego nie zmienią. Jeśli nie dostosujesz się w końcu do panujących tu zasad to nie będzie taryfy ulgowej. Forum jest takie jakie było i nie mamy zamiaru przejmować tutaj zwyczajów panujących na FB, czy CI się to podoba, czy nie.
4. Opcja SZUKAJ.

karpiarz_123
Marcin Moziiewicz

Wysłany: 2017-03-17, 12:16   

Karwi napisał/a:
karpiarz_123, Twoje domysły Nas nie interesują. .

Wyraziłem swoje odczucia. Jesli na forum nie ma wolności słowa to widocznie nie pasuje do elity.
Proszę o usuniecie moich wszystkich wpisów na forum oraz mojego konta.

shivan 
NIE

Wysłany: 2017-03-17, 12:29   

Nie ma na tym forum czegoś takiego jak cenzura.

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2017-03-17, 12:52   

karpiarz_123, tak i właśnie dlatego, że tu jest cenzura i brak wolności słowa to Duxon zerwał z Nami umowę za niekorzystne komentarze... Ech... lubię logikę takich ludzi jak Ty.
Prośbę musisz złożyć do któregoś z adminów na PW.
4. Opcja SZUKAJ.

Hawranek 

Wysłany: 2017-03-17, 14:14   

karpiarz_123 daj sobie spokój, szkoda Twojego zdrowia. Porozmawiaj z chłopakami nad wodą, zdziwisz się jak wielu z nich zraziło się do tego forum i już tu nie zagląda.

jony 
Jan Zaprawa

Wysłany: 2017-03-17, 14:58   

Hawranek napisał/a:
Porozmawiaj z chłopakami nad wodą, zdziwisz się jak wielu z nich zraziło się do tego forum i już tu nie zagląda

Każdy ma swoje.... ten tego Panie. Nic na przymus, nikt nikogo łańcuchem nie przywiązuje. A chłopaki trochę poczytali, nauczyli się i koszą teraz karpie bez skrupułów na tyle na ile przepisy pozwalają.

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2017-03-17, 16:09   

shivan napisał/a:

Jest i to duża.

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-03-17, 16:31   

dawkor napisał/a:
shivan napisał/a:

Jest i to duża.

Przytocz jakiś przykład proszę.

Hawranek 

Wysłany: 2017-03-17, 16:47   

Komedia normalnie, najpierw powywalał wszystko do kosza a teraz przytocz mu przykład :D

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-03-17, 16:55   

Hawranek napisał/a:
Komedia normalnie, najpierw powywalał wszystko do kosza a teraz przytocz mu przykład :D

Nie wiem co ja bym bez Was zrobił. Każdego dnia uświadamiacie mi, jak bardzo jestem głupi i jak wiele jeszcze muszę się nauczyć :mrgreen:

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2017-03-17, 18:06   

Mariuszku odpislaem na fb :)

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-03-17, 18:20   

dawkor napisał/a:
Mariuszku odpislaem na fb :)

Dokładnie. Napisałem do Tomka na FB żeby sytuację wyjaśnić.

klimek 
Artur Bożyk

Wysłany: 2017-03-17, 23:44   

"Tera mnie to wali, bo jestem na fali" :D leżę i kwicze jak czytam te wszystkie wypociny ;) to nie kółko różańcowe tylko forum ogólnodostępne :) jakby mi nie odpowiadało to bym wypier...lił! Albo wóz albo przewóz! Dla uświadomienia, my tworzymy to forum a nie jesteśmy jego właścicielami! Dlatego wnoszę wniosek o zamknięcie tego tematu.

Dziękuję za przeczytanie tej wiadomości ;)
Wasz klimek :mrgreen:

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-03-18, 06:25   

klimek, temat jest rozwojowy, ponieważ mi też usuneli posta, i nie wiem czy wypłakać się tu, czy założyć osobny temat :twisted:

MariuszPosmyk 
Administrator

Wysłany: 2017-03-18, 07:52   

daniels, zawsze możesz do mnie zadzwonić :D

Jeżeli macie jakieś uwagi co do pracy administracji to możecie to zgłosić do mnie na PW.
Swoje opinie na temat forum możecie pisać w specjalnie do tego przeznaczonym temacie: http://forum-karpiowe.pl/viewtopic.php?t=216

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu... nad wodą :mrgreen:

astrauss 
Administrator
Artur Strauss

Wysłany: 2017-03-18, 07:53   

daniels napisał/a:
klimek, temat jest rozwojowy, ponieważ mi też usuneli posta, i nie wiem czy wypłakać się tu, czy założyć osobny temat :twisted:

W zasadzie to ja też się pożalę, bo moich usunięto mnóstwo postów. Oj forum, forum - chyba się pogniewamy :)

Artur Strauss

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-03-18, 09:58   

Panowie, "Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim wygodził" . Są sytuacje, w których trzeba mieć ciepłe ubranie i zimną krew. Alleluja i do przodu :mrgreen:

Rumun 
Administrator
Krzysztof Caban

Wysłany: 2017-03-18, 10:51   

daniels napisał/a:

To na pewno byłem ja i mnie to wali :mrgreen:

A skoro już tu jestem to też się pożalę ;( Mi usunęli wyrostek :roll:

stary_dinozaur 
Jacek Siedlaczek

Wysłany: 2017-03-18, 11:07   

Stare pierdoły a tak narzekają. Do roboty się brać - pisać - dyskutować a nie marudzić. :D

słowik 
Przemysław Słowikowski

Wysłany: 2017-03-18, 11:25   

Zawsze komuś coś nie pasuje :!:
Moje posty też są usuwane (niektóre bez podania przyczyny) i nie marudzę.
Zdaję się na modów,jeśli usunęli to znaczy że nie był na temat.
Szkoda że nie ma Hrynia,On wszystko w kosmos wypier... co nie na temat,i nikt się nie mazał :P

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2017-03-18, 15:15   

Cytat:
Stare pierdoły a tak narzekają.

W Twoim przypadku to by się zgadzało :P :mrgreen:

gIFF

Wysłany: 2017-03-18, 22:50   

Ja nie wiem o co ta burza wgl też na forum siedzę parę lat i jakoś nie zauważyłem żeby było inaczej są zasady których trzeba się trzymać i tyle. Tu jest tyle użytkowników i gdyby teraz każdy pisał co chciał ale syf by się zrobił .

Odpowiedz do tematu