Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Delphin Optimo 9V
Autor Wiadomość
tomek1986 
ptasznik

Wysłany: 2017-02-24, 10:12   Delphin Optimo 9V

Witam.Ma ktoś takie coś jak Delphin Optimo 9V,albo słyszał coś o tym? W internecie nie ma żadnych opinii na temat tych sygnalizatorów 2+1.Cena około 400 zł i zastanawiam się czy warto kupić?

marcin79 
Marcin Walczak

Wysłany: 2017-03-02, 20:19   

Ja posiadam owe sygnałki tylko wersja 3+1. pozdro.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-02, 20:25   

marcin79, Tomek się przywitał z Nami. Jeżeli posiadasz te sygnałki to napisz kilka zdań na ich temat.
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-03-05, 10:06, w całości zmieniany 2 razy  

marcin79 
Marcin Walczak

Wysłany: 2017-03-04, 15:14   

Witam. Jak pisałem posiadam takie sygnalizatory i używałem ich poprzedni sezon. Na początek napiszę że jeden sygnalizator był uszkodzony od nowości. Reklamacja uwzględniona wymiana na nowy w miarę szybko rozpatrzona. Na minus musiałem wysłać cały komplet dlatego zrobiłem to po sezonie 2016. Sygnalizatory na żywo robią fajne wrażenie. Na plus gratisy , które producent dorzuca do kompletu i cena robi się atrakcyjniejsza. Płynna regulacja głośności i przesuwu żyłki. Na minus ręczny przełącznik z trybu dziennego na nocny, ale to kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa szczelności i wpływu warunków atmosferycznych typu deszcz lub niskie temperatury po prostu nie miałem okazji wędkuje tylko w okresie letnim. Co do centralki fajna zgrabna możliwość całkowitego wyciszenia i wtedy sygnalizacja brania wibracjami. Minus brak możliwości zaczepienia smyczy, ale tak ma chyba większość centralek. Ogólnie jestem zadowolony fajna sztywna walizka do transportu, baterie wytrzymały mi cały sezon, zobaczymy czy w tym sezonie dadzą jeszcze radę, ale czas pokaże. Ogólnie jestem zadowolony. Jeśli nasuwają się wam jeszcze jakieś pytania to proszę pytać. Pozdrawiam

tomek1986 
ptasznik

Wysłany: 2017-03-04, 16:59   

Dzięki za opinie, sygnalizatory mam już w domu :> Ogólnie wygląd jest ok wydają się solidne ale zobaczymy jak będzie w terenie. Oprócz tego co napisał kolega wyżej fajną opcją jest przycisk mute który wyłącza dźwięk na 20 sekund, przydatne w cichym ułożeniu wędzisk na sygnalizatorze bez potrzeby wyłączania sygnalizatora.

tomekja123 
Tomek Łukjaniuk

Wysłany: 2017-03-05, 07:32   

tomek1986, Poproszę o wrzucenie zdjęć. Niech każdy ma wgląd do tego jak wyglądają sygnałki.

Podrzucam link do wglądu Sygnalizator Delphin Optimo 9V
Ostatnio zmieniony przez tomekja123 2017-03-05, 10:07, w całości zmieniany 2 razy  

AndrzejN. 
Andrzej Najberg

Wysłany: 2017-03-05, 09:56   

tomekja123 napisał/a:
tomek1986, Poproszę o wrzucenie zdjęć. Niech każdy ma wgląd do tego jak wyglądają sygnałki.

Tomek, w Google są zdjęcia, w sklepie Carpmix, gdzie są do kupienia też... :roll: Swoją drogą, bardzo ciekawe sygnalizatory, a ręczne przełączanie trybu dzień/noc uważam za dobre rozwiązanie, ale rzecz...gustu.
marcin79, sprawdzałeś może jaki ma max. zasięg ten zestaw?

marcin79 
Marcin Walczak

Wysłany: 2017-03-05, 11:26   

Witam. Zasięg jest spory ale trudno mi jest określić dokładnie. Na najbliższej zasiadce sprawdzę dokładnie i napiszę. Kolega ma tiki takę i sprawdzimy która będzie miała lepszy zasięg. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu