Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jet Fish -Kulki, Miksy
Autor Wiadomość
mafubaLBN 
Piondło Mateusz

Wysłany: 2012-01-31, 16:45   Jet Fish -Kulki, Miksy

Jakie smaki/zapachy wam się sprawdziły kulek i miksów. Będę chciał w nowym sezonie spróbować na ich kuleczki a szczególnie na ''Biocraba'',oraz z miksu 50/50 coś tam ukręcić. A zdecydowałem się po obejrzeniu filmu Jetfish2. Proszę o opinie . Dzięki z góry.

Ravus 
Piotr Olszewski

Wysłany: 2013-01-20, 23:27   

Mogę tylko powiedzieć, że kulki Premium 900g Biocrab 20mm bardzo szybko pracują - po 2-3 godzinach w wodzie widać jak wierzchnia warstwa ładnie pracuje i po niezbyt mocnym ściśnięciu kulki palcami ta rozpada się.
Smrodek też niczego sobie, jednak jak narazie efektów brak ;(

wojtek straub 

Wysłany: 2013-01-21, 00:12   

Bio Squid na olicheniu lub Przyprawiony Tuńczyk+ AC Brusinka + (tak od siebie) olejek z czarnego pieprzu...

Biegan 
Tomasz Biegański

Wysłany: 2013-01-21, 00:59   

Dla mnie numer jeden w zeszłym sezonie była kulka Przyprawiony tunczyk + A.C. Broskwinia z serii Boilie Legend Range.
Ostatnio zmieniony przez Biegan 2013-01-21, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  

Marcin19 
Marcin Kozdrowiecki

Wysłany: 2013-01-21, 10:10   

Ja kręciłem na Supra Fish + A.C Łosoś i całkiem fajne efekty były. Teraz robiłem 50/50 z dodatkami od siebie i całkiem fajnie to wygląda, zobaczymy czy karpiom będzie smakowało.

Ravus 
Piotr Olszewski

Wysłany: 2013-01-21, 11:50   

Zapomniałem jeszcze o pop-upach ; p
Mam robin red + żurawina, bioenzym fish +ochotka, pieprz, brzoskwinia
Pierwsze dwa smaki mają w słoiczku taki jakby dip i bardzo śmierdzą, zaś 2 następne rzeczywiście oddają zapach pieprzu lub brzoskwini.
Kulki pop up brzoskwiniowe są najładniej pachnącymi kulkami w mojej torbie - zapach po prostu cudo ;)

ZARAKI KENPACHI 

Wysłany: 2013-03-02, 18:46   

Koledzy mam biocraba i łososia jetfish /popupy/ wraz z dipem ale wyczytałem że kulki zdipowane należy zużyć w około 3 dni? Czy to prawda? Chciałem sobie zadipować przed sezonem kuleczki ale boję się żeby się nie zepsuły? Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi manewrami?

wojtek straub 

Wysłany: 2013-03-03, 07:28   

ZARAKI KENPACHI, może nie po trzech dniach ale zadipowane psują się bardzo szybko...

ZARAKI KENPACHI 

Wysłany: 2013-03-03, 12:21   

Dzięki Wojtek za odp. ustrzegłeś mnie przed zmarnowaniem całego pudełka bo chciałem sobie zalać na kilka tygodni dipem.

karpmaniac 
Darek Niestroj

Wysłany: 2013-03-03, 12:24   

wojtek straub, a możesz wyjaśnić w jaki sposób to się dzieje?? Bo przyznam szczerze nie zauważyłem,żeby moje popki sie zepsuły po zalaniu ich.

wojtek straub 

Wysłany: 2013-03-04, 07:46   

karpmaniac, popki z dipami dostał kumpel na zawodach, zalał od razu i kilka dni zawodów wytrzymały... Tydzień, czy dwa "po" jechaliśmy na zasiadkę, przed sprawdzał te popki a tam... "kwiatki" rosną :mrgreen:

karpmaniac 
Darek Niestroj

Wysłany: 2013-03-04, 08:38   

wojtek straub, to widzisz moje mają się bardzo dobrze:D A nie jest tak,że dip zawiera jakąś porcje konserwantu?

wojtek straub 

Wysłany: 2013-03-04, 09:00   

Darek, ch... go wie co oni tam namieszali - każde z osobna "lata" wytrzymuje a pomieszane razem kilka dni :roll:

ZARAKI KENPACHI 

Wysłany: 2013-03-04, 13:02   

Jeszcze raz dzięki za wgląd w sytuację - dziwne to troche. Więc przed zasiadką będę jedną wrzucał w dip i jakby brały to dokładał ;) Szkoda ryzykować całego pudełka ;/ Pierwszy raz kupiłem te kulaski zobaczymy jak będą się sprawdzać na moich dosyć ciężkich wodach. Choć nie omieszkam zobaczyć jak rybki na nie reagują na komercjach ;)

jogo 

Wysłany: 2013-03-14, 19:37   

Witam,
używałem w tamtym roku biocraba 14mm i truskawkę 20mm z serii premium.
Jak dla mnie:
-słaby zapach
-szybka praca, nawet za szybka (gdy chciałem wzmocnić zapach kulki dipem, nawet lekko zalewając potem praktycznie nie nadawały się do założenia na włos).
Ogólnie - nie polecam.

Ravus 
Piotr Olszewski

Wysłany: 2013-05-29, 20:58   

Jak myślicie, który miks byłby odpowiedni, żeby zrobić kuleczki o smaku bananowym? Myślałem, żeby zastosować Żółty impuls + A.C. Banan.

Michał82 
Michał Jaroszewicz

Wysłany: 2013-08-24, 20:20   

Odświeżę trochę temat, czy ktoś używa kulki z JF? Jak z jakością i czy macie efekty? Ceny kulek są dość wysokie a jak z ich skutecznością? Wiem że każda woda rządzi się swoimi prawami, ale mi chodzi o ogół ich produktów oprócz miksów, czyli kulki, pellety, boostery,dipy. Warto zainwestować trochę gotówki w produkty tej firmy??

Ravus 
Piotr Olszewski

Wysłany: 2013-08-24, 20:38   

Ja stosuję miksy atrakt 50/50, supra fish i do tego a.c. glm lub squid i spisują się super, moje najbardziej łowne kulki, ładnie pracują, chociaż to raczej zależy od czasu parowania, ale walą rzeczywiście fajnie.
Używam też ekskluzywnych pelletów tuńczyk+brzoskwinia i też parę karpików złapały :D

hardcore

Wysłany: 2013-09-03, 13:46   

W poprzednim sezonie sprawdziły mi się głównie Jet1 i SupraFish, nie dipowałem, nie boosterowałem, na zimniejszych wodach rozcinałem je na pół i składałem odwrotnie na włosie. W tym sezonie skuteczne były Dumbles Bioenzym Fish+Łosoś, ciekawy zapach, pachną centralnie jak śledzik z cebulką :D

Michał82 
Michał Jaroszewicz

Wysłany: 2013-12-30, 11:16   

Testował może ktoś produkty z serii amurowej?
Ja na jesieni próbowałem kilku produktów i mi spisywała się ochotka oraz dumbelsy ochotka oraz biosquid.

stary_dinozaur 
Jacek Siedlaczek

Wysłany: 2013-12-30, 11:33   

Michał82 napisał/a:
Testował może ktoś produkty z serii amurowej?
Ja na jesieni próbowałem kilku produktów i mi spisywała się ochotka oraz dumbelsy ochotka oraz biosquid.

Nie testowałem - ale byłem w Lublinie na pokazach JetFIsh-a. Oglądałem i próbowałem tych kulek Special Amur. Według mnie są one za mało słodkie. Mam ich troszkę wiec spróbuje w następnym roku przetestować. Polecam natomiast jako dopalacz Sweet liquid Ananas/banan próbowałem od połowy roku - naprawdę jest dobry.

Michał82 
Michał Jaroszewicz

Wysłany: 2013-12-30, 11:52   

Zakupiłem w tym roku ten dopalacz ale jeszcze nie testowałem. Mam wodę gdzie ananas się sprawdził w tym roku więc myślę że to będzie strzał w 10. No i zamierzałem te kulki z serii amurowej potestować bo w tej wodzie jest spora populacja dużego amura.

rafalbr 
Rafał Boroń

Wysłany: 2014-01-16, 21:02   

Przymierzam się do zakupu Seri Amurowej ale jest to zakup w ciemno ponieważ nie udało mi się znaleźć nikogo kto by je dobrze przetestował.
Zobaczymy może się sprawdzi. :?:

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2014-01-16, 21:09   

rafalbr, rozmawiałem z chłopakami z JetFish-a na zawodach sklepu mastersoffishing i wspominali o serii amurowej, podobno podczas testów wypadała pozytywnie, ale w sumie co mieli powiedzieć :D

rafalbr 
Rafał Boroń

Wysłany: 2014-01-17, 18:25   

Karwi raczej jest mało prawdopodobne żeby mówili inaczej.

Karlik 
Catch&Release

Wysłany: 2017-01-17, 16:41   

Panowie a Kulki serii Classic Nuta zapachowa Natural,jaki to zapach? śmierdziel czy jakiś owocowy/kremowy?

Odpowiedz do tematu