Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: MariuszPosmyk
2016-07-29, 10:27
Sygnalizatory Monsterfishing (MF-213c i inne)
Autor Wiadomość
dziki-1984 
DZIKI

Wysłany: 2016-12-30, 07:29   

[/quote]Używałem przez cały sezon. Nic niepokojącego nie zauważyłem. Baterii w sygnalizatorach nie wymieniałem w ogóle, a w centralce wymieniłem bardziej dla własnego spokoju, gdyż jechałem na bateriach dostarczonych w zestawie.[/quote]

A jak wygląda sprawa ze Snag Earsami, mam wrażenie, że trzeba o nich zawsze pamiętać bo chyba łatwo je zgubić, mam racje?

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2016-12-30, 09:59   

dziki-1984 napisał/a:
A jak wygląda sprawa ze Snag Earsami, mam wrażenie, że trzeba o nich zawsze pamiętać bo chyba łatwo je zgubić, mam racje?

Nie bardzo rozumiem? Snagesy są oddzielnym elementem zestawu. Dostarczane są w etui razem z sygnalizatorami i gdy istnieje potrzeba ich użycia wkłada się w odpowiednie otwory w sygnałku. Są one dość dobrze spasowane i nie powinny wypaść podczas użytkowanie. Mi się to nigdy nie przytrafiło, choć teoretycznie istnieje tak możliwość.

dziki-1984 
DZIKI

Wysłany: 2016-12-30, 10:21   

Chodziło mi o to czy snagi są dosyć mocno osadzone w obudowie.
Jednym słowem jesteś zadowolony z tych sygnałków?

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2016-12-30, 14:27   

dziki-1984 napisał/a:
Chodziło mi o to czy snagi są dosyć mocno osadzone w obudowie.
Jednym słowem jesteś zadowolony z tych sygnałków?

Tak, snagi siedzą pewnie i przy normalnym użytkowaniu nie ma obawy, że coś wypadnie.
Na chwilę obecną, czyli po pełnym sezonie złego słowa nie powiem.

tomasz33 
Tomasz Szymkowiak

Wysłany: 2016-12-31, 11:20   

Używałem mf 2014 ki przez cały sezon, to mogę coś powiedzieć. Owszem dwa snagi zgubiłem, więc można zgubić... Myślę że nie będzie problemu zamówię i na targach odbiorę. Sygnałki dobrze się sprawowały przez cały sezon. Baterie te które były służyły przez pół sezonu w połowie wymiana na drugi komplet, czyli spoko wynik. Dwa komplety na sezon. Sygnalizatory są wystarczająco głośne i czułe. Poprawiona centralka z uchwytem na smycz i wibracjami sprawuje się bardzo dobrze. Duży minus, że nie został poprawiony system antykradzieżowy i jak rano wstanie słoneczko to jest pobudka!!! Skoro wiadomo było ze jest ten problem w 213 kach to nie rozumiem dlaczego w nowych sygnałkach tego nie rozwiązano.
Myślę że za taka kasę to dobre sygnałki.

dziki-1984 
DZIKI

Wysłany: 2016-12-31, 11:22   

tomasz33 napisał/a:
Używałem mf 2014 ki przez cały sezon, to mogę coś powiedzieć. Owszem dwa snagi zgubiłem, więc można zgubić... Myślę że nie będzie problemu zamówię i na targach odbiorę. Sygnałki dobrze się sprawowały przez cały sezon. Baterie te które były służyły przez pół sezonu w połowie wymiana na drugi komplet, czyli spoko wynik. Dwa komplety na sezon. Sygnalizatory są wystarczająco głośne i czułe. Poprawiona centralka z uchwytem na smycz i wibracjami sprawuje się bardzo dobrze. Duży minus, że nie został poprawiony system antykradzieżowy i jak rano wstanie słoneczko to jest pobudka!!! Skoro wiadomo było ze jest ten problem w 213 kach to nie rozumiem dlaczego w nowych sygnałkach tego nie rozwiązano.
Myślę że za taka kasę to dobre sygnałki.

I o taką odpowiedź mi chodziło :D

Odpowiedz do tematu