Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CARPTACKLE.pl ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie !!!
Autor Wiadomość
jacof4i 

Wysłany: 2014-02-24, 09:23   CARPTACKLE.pl ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie !!!

Zakupiłem śpiwór w powyższym sklepiku , dokonałem zapłaty , minęło 12 dni ani info ani towaru, co gorsza pisałem na maila , FB dzwoniłem x razy na fona - cisza !!!
Przestrzegam przed zakupami !!!!

mpcarp 
Michał Piwowarski

Wysłany: 2014-02-24, 10:08   

Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z handlowaniem z nimi.

Może targi coś namieszały.
Nie chcę ich tłumaczyć lecz ja tam często kupowałem i złego słowa nie powiem o tym sklepie.

jacof4i 

Wysłany: 2014-02-24, 16:48   

targi targami ale jak się prowadzi sklep online to odpisywanie na pytania czy odbieranie tele to podstawa tym bardziej, że pisze sklepik czynny nonstop , nr tel. po trzykroć napisany i w nagłówku sklepik elitarny. no ale uzbroję się w cierpliwość jeszcze chwilę

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2014-02-24, 17:06   

jacof4i, a ja bym zażądał zwrotu hajsu, albo jakiejś rekompensaty bo dla mnie to są jaja.
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

Krzysztof G 

Wysłany: 2014-02-24, 17:17   

Karwi, możesz sobie żądać :evil: oby się nie skończyło tak jak z pewnym sklepem w Częstochowie.

Karwi 
Paweł Karwat

Wysłany: 2014-02-24, 17:20   

Krzysztof G, Nie no chyba tak źle nie będzie, ale jeśli się odezwą to ja bym odstąpił od zakupu w nagrodę za takie traktowanie.
4. Opcja SZUKAJ.
5. Imie i nazwisko w profilu.

Krzysztof G 

Wysłany: 2014-02-24, 17:48   

Miałem z nimi złe doświadczenia :!: wozili mnie trzy miesiące :x a patyków nie kupiłem.

Adam Kozłowski 
Adam Kozłowski

Wysłany: 2014-02-27, 19:27   

Witam, wtrącę swoje dwa zdania na temat tego sprzedawcy, kolega zakupił sygnałki ATT i pierwsze co dostał to nie to co zamawiał... centralka nie taka, jeden z sygnalizatorów oświetlał pół rolki ok wysłał na swój koszt mimo ewidentnej pomyłki sprzedawcy... idźmy dalej dostał po wielu dniach upierdliwego próbowania połączenia się telefonicznie właściwą centralkę z sygnałkiem który nie działał z nową centralką idźmy dalej znowu odesłał na swój koszt i jedyne co usłyszał że ma wyjątkowego pecha... do dzisiaj nowy sygnalizator nie dotarł a próba dodzwonienia się to prawie jak trafienie 6 w totolotku... nie polecam i ostrzegam bo z tego co mówił kolega dopóki nie wpłacił kontakt był zaczęły się kłopoty i jak mówił pewnie z 50 telefonów wykonał bez odebrania.

damian.1 
Damian Szczukocki

Wysłany: 2014-02-28, 13:15   

Kupując łóżko w tym sklepie, towar został wysłany na inny adres aleotrzymałem przesyłkę.

Adam Kozłowski 
Adam Kozłowski

Wysłany: 2014-02-28, 18:27   

Większego krętacza i ściemniacza nie widziałem, kolega po 20 próbach dodzwonił się i kolej głupa pali że paczkę wysłał ale jakim kurierem nie wie i musi jechać sprawdzić i za pół godziny oddzwoni z numerem paczki i kurierem. działo się to około 15 dzisiaj do teraz nie oddzwonił a kolega wykonał z 50 prób połączeń i nic nawet nie raczy odebrać jak macie zaufanie do tego gościa to kupujcie tylko jak z czymś wtopicie jak kolega to nie zazdroszczę
Ps paczka według obietnic na targach w poznaniu miała być w tym tygodniu na miejscu,
może macie jakiś kontakt do tego gościa inny niż na stronie i ten z allegro i raczy odebrać

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-02-28, 20:03   

Kup kolego jakiś starter i spróbuj z innego nr. telefonu. Wiesz może czy będzie w Zabrzu na targach? Bo jeśli będzie to można podejść do niego i zadać kilka pytań ;)

sokool 
Adam Sokołowski

Wysłany: 2014-03-02, 07:09   

Tego sklepu na targach nie ma. Ogólnie staramy się rozpowszechniać info o tym "elitarnym sklepie karpiowym". Ogólnie polecam kontakt z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Jeśli znacie kilka poszkodowanych osób proponuje złozyć pozew zbiorowy.

C@rpm@ni@c 

Wysłany: 2014-03-03, 20:39   

Fajnie jakby były tu podane dla większej rzeszy karpiarzy nazwy sklepów krętaczy...ku przestrodze dla innych...

sokool 
Adam Sokołowski

Wysłany: 2014-03-04, 06:45   

Fajnie tak tylko dobrze było by mieć jakieś orzeczenia pisemne najlepiej
po jakiś zajawkach ze strony Rzecznika praw Konsumenta. dziś też się udaję do takowego i podpytam jak to prawnie można rozwiązać. Pamiętajmy ,że ten kraj to kraj absurdów i cwaniaków. Nie jeden gotowy jest Was oskarżyć o zniesławienie i jeszcze zażąda odszkodowania za utracone zyski z tego tytułu. Między innymi właśnie w takiej sprawie udaję się dzisiaj do RPK. Więcej jutro lub dziś wieczorem.

Adam Kozłowski 
Adam Kozłowski

Wysłany: 2014-03-04, 19:43   

Witam, kolega dziś otrzymał sygnalizator nowy i już działający łącznie z gratisami pokrywającymi koszt wysyłki plus jakieś pva chyba... Więc może siła internetu a może własny rozum sprzedawcy zadziałał i nie chodzi tu tylko o wymianę towaru jakieś sprawy czasu oczekiwania na naprawę wyminę ale o zachowanie wobec kupującego. A co do absurdów naszych przepisów to fakt jest ich sporo sam kilka spraw wygrałem na etapie przedsądowym właśnie z pomocą rzecznika :)

Bruno26 

Wysłany: 2014-03-07, 15:24   

Witajcie, stwierdziłem że napisze też swoje 3 grosze, zamówiłem u tego Pana śpiwór i czekałem - minęło 4 dni i trafiłem na ten temat, nie powiem troche mnie to wnerwiło. Zadzwoniłem do gościa i tu po 6 telefonie odebrał i powiedział że wysłał śpiwór kurierem GSL. Myślałem że mnie ściemnił i tu moje zaskoczenie - następnego dnia przyjechał.

Może nie jest sklepem idealnym ale śpiwór 30 zeta tańszy niż u konkurencji.

piotrek71207 
Karpik

Wysłany: 2014-03-31, 01:08   

Zamówiłem w zeszłym roku parę rzeczy z Gardnera. Niestety kontakt masakryczny. Po 10 dniach dotarło w bólach ale nie na tym polega handel w dzisiejszych czasach. Potrzeba dużo cieprpliwości przy zakupach w tym sklepie niestety:(

Zbyszek123 
Carp Team Konin

Wysłany: 2014-05-13, 11:03   

Ja koledzy zakupiłem śpiwór trakkera i dostałem bez problemów bardzo szybko jakis miesiąc temu .

wl44 
Waldek

Wysłany: 2014-05-28, 22:32   

Ja miałem taką sytuację, że kupiłem żyłkę 0,35 Gardnera u nich. Towar dotarł szybko i bez problemu. Za kilka dni mam awizo, że paczka przyszła pocztą. Zdziwiłem się, przecież nic nie zamawiałem, myślałem, że może żona albo córka coś sobie zamówiły. Żona odebrała paczkę za mnie i oczywiście jak to żony "a coś Ty znowu kupił?" :) . Ja zgodnie z prawdą mówię, że nic. Otwieram paczkę, a tam żyłka 0,35 Gardnera czerwona (taka sama co już do mnie przyszła). Dzwoniłem na wszystkie numery z kilkadziesiąt razy, pisałem maile, co mam zrobić (wiem, że odesłać, ale nie na mój koszt). W końcu wysłałem sms-a i otrzymałem odpowiedź, żebym się nie fatygował i nie wysyłał im tej żyłki, bo to ich wina i dzięki ich pomyłce mam gratis w postaci 1000 m żyłki. Na pewno tam będę robił zakupy, ale faktycznie kontakt jest do bani.

Dominik18king 

Wysłany: 2014-12-15, 09:19   

Panowie dalej jest taki problem z tym sklepem? Kupiłem w sobotę śpiwór i dres u gościa i wpłaciłem już na konto, a dopiero dziś znalazłem ten temat.

Dominik18king 

Wysłany: 2015-01-30, 10:08   

Nie było żadnych problemów z zakupem w tym sklepie przeze mnie. Śpiwór dostarczono do mnie w ciągu 3 dni za cenę najniższą na necie czyli 440 zł za Trakker Layers.

miro56 
Mirosław Głowacki

Wysłany: 2016-12-12, 13:27   

Witam,razem z Michałem Serafinem,zamówiliśmy towar 1,12 2016 r i do tej pory nie ma przesyłek.
Mało tego,dziś dostaliśmy zwrot część kasy na konto,a nie napisali w mailu że część towaru brakuje.
Zero kontaktu telefonicznego,chociaż x razy próbowaliśmy się dodzwonić.

Odpowiedz do tematu