Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lasek Złotoryjski "Glinki"
Autor Wiadomość
hidden72 

Wysłany: 2015-09-11, 15:15   Lasek Złotoryjski "Glinki"

Czy próbował ktoś zasiadki na glinkach w lasku złotoryjskim w Legnicy ?.Ciekawi mnie również kąpielisko Kormoran- dawne Północne jest tam sporo miśków.

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2015-09-11, 15:28   

Z tego co wiem to północne (kormoran) co roku jest spuszczane...... a glinki? ryba skarlowaciala

hidden72 

Wysłany: 2015-09-11, 16:32   

Północne w 1/3 ciej ma groblę pod wodą więc wody nie sposób wypuścić.

dawkor 
Tomasz Sokołowski

Wysłany: 2015-09-12, 11:13   

Tam była ryba zanim kąpielisko zrobili, zanim zaczęli montować pompy do wyciągania mułu itp., w tedy gdzie było porośnięte cale, i skoczni się wędkowało, liny po 40cm to był standard.

hidden72 

Wysłany: 2015-09-12, 16:33   

Na kąpielisku dawno nie byłeś (zarośnięte mocno)jest piękny lin i karp (częsty widok) czasem tam wędkuje na spławik i nie raz straciłem zestaw po zacięciu,ale nigdy nie próbowałem tam zasiadki a ryba chyba nawet nie zna kulki.Przy skoczni było wybetonowane dno wiele lat temu i jest tam ok 5m ale w zimie strasznie tam kłusuja bo zakładana jest tam pompa napowietrzająca i ryby się tam gromadzą suma sumarum jest tam mało miejsc ogólnodostępnych do zasiadki chyba ,że znasz stróża i pozwoli łowić z plaży.

hidden72 

Wysłany: 2015-09-12, 16:47   

Widzę,że jesteś z Chojnowa na pewno znasz łowisko w Białej.Wróciłem do wędkowania po wielu latach, kompletuję sprzęt na następny sezon i zbieram informacje o nowych łowiskach.Stare znane mi łowiska również odwiedziłem i odwiedzam,ale większość jest w fatalnym stanie (głównie małe glinianki) i wiele już to "tren prywatny".

Odpowiedz do tematu