Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MariuszPosmyk
2015-03-09, 12:54
X KARP FESTIWAL 2014 + opinie i wrażenia
Autor Wiadomość
daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-03-07, 13:19   

Szczepson napisał/a:
daniels, wyślij mi numer na pw bo może bym się zabrał z tobą

Poszło :)

tomaszc_r4 
Tomek Ciesiółka

Wysłany: 2014-03-07, 16:32   

No to Ja już jestem "po". Oceniam pozytywnie, chociaż jeszcze nie wszystkie stoiska zajęte, parking 10, wstęp 30 - to wg mnie przegięcie, jest to bardziej "targ" ;) niż targi - ale pooglądać można. Brakowało mi pełnej oferty katalogowej np. Anacondy czy innych. Ceny - różnie można coś kupić taniej a można też przepłacić.

shivan 
NIE

Wysłany: 2014-03-07, 17:29   

Trzeba było przed halą na drodze stanąć= za darmo;]

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-03-07, 18:13   

Bart nie bądź taki pyskaty;P Nie chwaląc się dzięki Prezesowi wchodzę za freee!;D

dieselek 

Wysłany: 2014-03-07, 19:15   

Witam Panowie byłem pochodziłem i zobaczyłem.Moim skromnym zdaniem kicha(jezeli chodzi o piątek)Nie było wielu wystawców a połowa wystawia sie z okrojonym sprzetem.Poprzednie lata były dużo lepsze.(ale to moje zdanie).

marco102 
Marek Lis

Wysłany: 2014-03-07, 19:27   

Potwierdzam, ludzi mało, kilku wystawców jeszcze nie dotarło. Ogólnie jestem zadowolony, poznałem kilku forumowiczów, pogadałem z wystawcami. Zobaczymy jak będzie jutro i w niedzielę ;)

jeanpascale 

Wysłany: 2014-03-07, 21:44   

W porównaniu do 2013, więcej wystawców i dzisiaj rano był luz można było spokojnie porozmawiać, wystawiający mieli czas i chęci, tyle pozytywów. Na minus cena biletu :evil: większość stoisk nastawiona na sprzedaż tylko i wyłącznie "papu" dla karpi, mało sprzętu oraz brak Shimano, Daiwy, prawie nie zauważalny Trakker.
Najładniejsze moim zdaniem stoisko Nash :P

Jak powiedział jeden z wystawiających to nie targi to targowisko :lol:

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-03-07, 21:53   

Jeszcze nie pojechałem a już jestem rozczarowany brakiem sklepu rockworld... no cóż... Jutro i moją opinie poznacie.

PatrickF 

Wysłany: 2014-03-08, 17:00   

Witam, właśnie wróciłem z "targowiska". Jeżeli ktoś chce zakupić kiełbasę lub oscypek to odpowiednie miejsce. Z roku na rok coraz to dziwniejsze stanowiska, wcale niezwiązane z wędkarstwem. Bardzo mała ilość nowości, wszystkie stanowiska nastawione na sprzedaż. Brak ciekawych prezentacji no chyba, że prezentacji nowej łódki "warm boat" bardzo ciekawa tylko szkoda ze prowadzący zapomniał o jakimkolwiek komentarzu :P .

ciciek_cwiklice 
Szymon Witosz

Wysłany: 2014-03-08, 17:52   

Poza dwoma stanowiskami jak co roku Baitboxu i Nasha nikt się nie przyłożył. Dlatego też tylko u nich zrobiłem zakupy... Świeży chlebek, oscypki, kiełbasa, maskotki, środki do czyszczenia okularów i ekranów? No zlitujcie się!! Po cholere mi to na targach karpiowych... Jak zwykle nie umiałem odnaleźć interesujących mnie stanowisk wielki misz masz... Ale znalazłem prezesa i ogórka ;P

skora 

Wysłany: 2014-03-08, 19:10   

Witam tez już jestem po i jak już większość pisała ogólnie targi bardzo lipne ,wszystko takie jakieś niepoukładane i chaotyczne ,ale udało mi się coś zakupić :mrgreen:

Fuli 
Mateusz Bik

Wysłany: 2014-03-08, 20:04   

Były to moje 3 z rzędu targi w Zabrzu, z roku na rok coraz słabiej, no niestety ale coraz więcej stanowisk niezwiązanych z karpiarstwem. Taki mały jarmark Europa, dosłownie wszystko i nic. Z wszystkich stanowisk bardzo ładnie prezentował się Nash, sklep Sumik mial dużo więcej mojego ulubionego SBS'a, i oprócz tego kilka sklepów dało radę, między innymi Crazy Carp.

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-03-08, 20:05   

Byłem, widziałem i ogólnie lipa jak dla mnie. Tego co chciałem zobaczyć to albo nie było, albo się już sprzedało :evil: Stoiska jak już napisali koledzy nastawione typowo na sprzedaż, byle wcisnąć towar. Jedynie jestem zadowolony z tego że poznałem kolegów z forum i tylko po to warto było jechać :)

Adrian 

Wysłany: 2014-03-08, 20:49   

Powiedzcie koledzy, czy były jakieś panele dyskusyjne w sobotę?

marco102 
Marek Lis

Wysłany: 2014-03-08, 20:51   

Ja nic nie słyszałem :roll:

Szczepson 
Szczepan Gola

Wysłany: 2014-03-08, 20:54   

Daniel może dobrze , że nie było cygneta bo byś się jeszcze namyślał cały sezon :D
Baitbox, nash, i askari reszta to pyta!
Carper jakiś typek był co ja wiedziałem więcej o ich namiotach, carpfishsport amatorszczyzna pytałem gościa o produkty a on nie wie jakie ma plecionki prologica i kazał samemu sobie wejść i poszukać!!! chore jak dla mnie.
Trzy paki za wejście to dramat... Ale mam żyłkę i haki to w przyszłym tygodniu atakuje!

mariusz123 
mariusz zieliński

Wysłany: 2014-03-08, 23:05   

O widzę że Starorzeka wprowadziła w swoją ofertę hodowle karpia :mrgreen:

erde 
Radek Dziedzic

Wysłany: 2014-03-09, 00:44   

Też sobie troszkę inaczej wyobrażałem te targi ale nie ma co narzekać ;) Trochę ciekawych rzeczy podpatrzyłem. Chciałem porównać organoleptycznie Carpera z Mivardi New Dynasty i też się udało. Plan wyhaczenia wózka z Elektrostatyka też zaliczony.
Najważniejsze że poznałem kilka fajnych osób - to największa zaleta całości. Zdecydowanie warto było podjechać :)

dood94 
Dominik Kwoka

Wysłany: 2014-03-11, 16:59   

Byłem pierwszy raz i targi nie powaliły mnie na kolana. Nie udało się zobaczyć wszystkiego co miałem w planie. Najgorsze jest to że towar był na targach ale wystawca nie powyciągał z pudeł (mowa o stoisku Baitboxa). Nie dziwiłbym się gdyby taka sytuacja miała miejsce w piątek, ale w sobotę w środku targów to dla mnie co najmniej dziwne :roll:

Ogórek 
Oskar Hajduk

Wysłany: 2014-03-11, 17:45   

dood94, Powiem Ci tak, mieliśmy 8 palet ze sprzętem, a miejsca? Jak kot napłakał, było to jakaś porażka bo nie mogliśmy nawet 2 łóżek spokojnie rozłożyć nie mówiąc o namiotach... Magazyny? Wszerz nie było mowy na dwie osoby + czas do 19 w czwartek i piątek, żeby się rozbić :lol:

dood94 
Dominik Kwoka

Wysłany: 2014-03-11, 18:38   

Ogórek, chciałem wziąć do łapki Titanium Indicators więc sprzęt nie był ogromny gabarytowo i raczej miejsce dla nich by się znalazło. No ale powiedzmy że wierzę w to że gdzieś tam zaginęły między większym sprzętem.

Ogórek 
Oskar Hajduk

Wysłany: 2014-03-11, 19:04   

dood94, Nie tylko Ty... Grzebaliśmy później w pudle z hangerami i swingerami i niestety, nie znaleźliśmy

adamo 
Adam Herman

Wysłany: 2014-03-11, 22:57   

A ja mam porównanie do targów z zeszłego roku:
1* Więcej ludzi niż w zeszłym roku (Sobota)
2* Więcej stoisk, jak dla mnie "konkrety" (Nash, Carpshop,SBS, MonsterFishing BaitBox, Carp'R'us, NG i wiele więcej)
3* Za małe stanowiska i troche źle ustawione np Carp Master, BaitBox itd
4* Fajne pokazy: łódeczki (Warmuz), gotowanie kulek (Nash), wiązanie przyponów (Carp'R'us) i wiele więcej.
5* Podobno niektóre firmy nie dogadały się z właścicielem targów odnośnie stanowisk, stąd brak Firm: RockWorld, Carp Gravity itd A szkoda, bo zawsze fajne rabaty mieli.
Podsumowanie: Jak dla mnie, tegoroczne targi były lepsze pod każdym względem niż zeszłe. To co chciałem to znalazłem i zakupiłem. Troche nowości podpatrzyłem, które będę próbował w tym sezonie.

marcinderda
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 21:32   

Panowie a czy obiecane losowanie namiotu Nash się odbyło?

daniels 
Daniel Solowski

Wysłany: 2014-03-14, 22:13   

marcinderda napisał/a:
Panowie a czy obiecane losowanie namiotu Nash się odbyło?

Nie :lol:

heveliusz 

Wysłany: 2014-03-20, 15:50   

Karp Festiwal okiem No Limit Team

https://www.youtube.com/watch?v=lDYOqUtFqog

wojt 

Wysłany: 2015-02-22, 23:49   

no tak jak coś napisałem o karp festiwal 2015 to mnie do kosza wrzucają modelatorzy o co wam chodzi jak w poznaniu targi były to ponad 100 wpisów było a jak na śląsku targi za 14 dni to cisza ku.... może sie określicie

Danio 
Daniel Łach

Wysłany: 2015-02-23, 00:21   

Tutuaj jest post o tegorocznych targach w Zabrzu
Także bez nerwów usunęli twój temat ponieważ się dublował ;)
Pozdrawiam Daniel

shivan 
NIE

Wysłany: 2015-02-23, 08:58   

wojt napisał/a:
no tak jak coś napisałem o karp festiwal 2015 to mnie do kosza wrzucają modelatorzy o co wam chodzi jak w poznaniu targi były to ponad 100 wpisów było a jak na śląsku targi za 14 dni to cisza ku.... może sie określicie

Dublujesz temat, ponieważ nie chce ci się użyć opcji szukaj. I jeszcze masz jakieś pretensje?

Danio ci wkleił link do wątku o zabrzu 2015.

Pozdrawiam

wojt 

Wysłany: 2015-03-08, 16:20   

Byłem widziałem i znowu się przeliczyłem targi 2015 lepsze niż zeszłoroczne pod względem wystawionych towarów ale to ciągle targowisko z nachalnymi sprzedawcami, którzy są bardzo dobrzy w sprzedaży bezpośredniej. Na plus można zaliczyć to że bez problemu można zamienić słowo z takimi karpiarzami jak pan Komuszko, Szewc czy Kiermaszek. A na minus to cena biletu 30pln to troche dużo jeżeli ceny towarów były takie jak na sklepach internetowych. Także jest to impreza na śląsku jedna w roku więc pewnie za rok znowu się tam pojawie.

astrauss 
Administrator
Artur Strauss

Wysłany: 2015-03-08, 16:27   

wojt napisał/a:
jak pan Komuszko
chyba Charmuszko

Artur Strauss

MateuszJanusz 
Mateusz Janusz

Wysłany: 2015-03-08, 16:31   

astrauss, Miałem to samo napisać ale widocznie nie znam wszystkich :lol:

jeanpascale 

Wysłany: 2015-03-08, 21:56   

Pewnie się pojawisz ale raczej już nie w Zabrzu :P ( nieoficjalnie to krążyła plotka że to ostatnie targi w Zabrzu )

wojt 

Wysłany: 2015-03-09, 11:02   

astrauss napisał/a:
wojt napisał/a:
jak pan Komuszko
chyba Charmuszko
. Tak Charmuszko przeraszam za przejęzyczenie i dziękuje za sprostowanie.

Speedaco
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-09, 11:05   

Nie wiem tylko dlaczego piszecie w temacie ubiegłorocznych targów...o targach z tego roku?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi