Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MariuszPosmyk
2013-11-05, 18:40
[Akcesoria] Chub Smart Box (Complete)
Autor Wiadomość
adi 

Wysłany: 2011-04-12, 16:01   [Akcesoria] Chub Smart Box (Complete)

Widziałem na forum, że osoby szukały opinii na temat pudełka na akcesoria karpiowe Chub Smart Box (Complete).

Na pierwszy rzut oka pudło wydaje się solidne. Może przydała by się przegroda w dolnej rynience(trudno dogodzić nam karpiarzom) czy jakiś zaczep na szpulce w dispenserze do zaczepiania nawijanego materiału.

Po wyjęciu pudła z opakowania od razu zauważyć można że producent dba o to by w transporcie nie uszkodzić produktu więc każde pudełeczko owinięte jest w folię.

W skład całego zestawu wchodzą pudło zbiorcze, 8 pudełek na plecionki i sztywniaki, 2 małe pudełka z czterema przegródkami i jedno duże tez z czterema przegrodami, jedno duże z 2 przegrodami np na rurki termokurczliwe i jedno duże z 8 przegrodami.

Dispensery jak i pudełeczka można łatwo wyjąc poprzez naciśniecie jednej dłuższej krawędzi co skutkuje tym że druga strona pudełka unosi się do góry i łatwo chwycić je dwoma palcami.

Pudełko to ma też malutkie wady.

Te małe pudełeczka co są w komplecie mają przykładowo dwie przegrody, a po 4 dla każdej przegrody zamknięcia co dla mnie jest wielkim nieporozumieniem.Chcesz dać coś odrobinę dłuższego i musisz otwierać 4klapki.Kolejną wadą jest to, że nie można regulować przegródek w tym pudełku.

Podsumowując - na początek lepszego pudełka w tej cenie z logiem firmy karpiowej nie dostaniemy !

Przemo 
Przemysław Piątek

Wysłany: 2011-04-12, 19:12   

Świetny opis :!: :!:

PrzemekBździuch 
sklep-karpiowy.pl

Wysłany: 2011-04-13, 19:56   

Od tego roku mam takie pudełko i jestem zadowolony. Zmieściłem naprawdę sporo drobiazgów.

PaulNight 

Wysłany: 2013-03-15, 23:39   

Witam
Mam to pudełeczko i stwierdzam ze jest naprawdę super.
Miałem niefirmowe pudło - duże - i to była jego wada. Potem kupiłem FOXa z regulowanymi przegródkami ale też było dla mnie nieporęczne bo za duże. W tym pudle naprawdę mieszczę wszystko co potrzebuję i nie jest wielkie. Fakt te pudełeczka mogły by mieć jakoś inaczej dobrane zamykanie przynajmniej w jednym....

POLECAM z całego serca.
Wrzucił bym fotkę zapakowanego ale nie wiem dlaczego nie mogę załączyć fotki do posta

korektor98 
Michał Kaczmarek

Wysłany: 2014-08-07, 14:41   

Również mam i polecam, choć szkoda, że nie dodali do zestawu pudełka na przypony. Dokupić takowe lub piórnik żaden problem, ale wtedy byłoby wszystko w jednym miejscu :roll:

MrDeath 
Michał Serafin

Wysłany: 2014-12-08, 21:13   

I ja polecam mam nawet 2 takie boxy i jestem zadowolony . Wszystko się tam mieści i jest posortowane i opisane .

Odpowiedz do tematu