Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spro D - tect - Videoprezentacja
Autor Wiadomość
diego87

Wysłany: 2013-06-10, 06:09   

haha no tak powiedziałem sobie,że teraz kupie videotronicki i tak będzie.jakas masakra z tymi SPRO.

Artur_prezes 
Artur Kubica

Wysłany: 2013-08-14, 17:14   

Panowie jaki jest kontakt z serwisem spro? Odkupiłem zestaw używany 3+1. Zestaw ogólnie ok, ale centralka pika jak szalona, mimo że lampki się nie włączają. Nie wiem czy zestaw nie spręża się z innymi urządzeniami. Jak pikają sygnałki to centralka normalnie reaguje, no ale dobija jej pikanie bez powodu straszne.

draxion 
Samuel Siemieniuk

Wysłany: 2013-08-14, 22:43   

Artur_prezes, może to wina wyczerpującej się baterii ? :)

www.facebook.com/HajnowskiKlubKarpiowy - Kliknij "Lubię to!" ;)

Artur_prezes 
Artur Kubica

Wysłany: 2013-08-15, 07:57   

Wszystkie nowe.

A jest instrukcja obslugi do tych sygnałków? Mam 2 pytania co się przełącza w tych zworkach z tyłu centralki i drugie dla czego sygnalki mają po 2 gniazda mini jack na swingera?

diego87

Wysłany: 2013-08-16, 07:49   

nic nie kombinuj. miałem ten sam problem i położyłem je na słońce i "chyba" wyschły i jest oki. to może być wina baterii i deszczowej zasiadki;p za ta cene nie ma co narzekać

Artur_prezes 
Artur Kubica

Wysłany: 2013-08-16, 09:11   

Te sygnałki leżały baaardzo długo bez używania.

Kamil84 
Kamil Popławski

Wysłany: 2013-10-22, 18:36   

Podobają mi się te sygnałki ze względu na dźwięki jakie wydają. Jedną wadą jest to, że centralka jak i sygnalizatory nie wskazują na kierunek brania, jak i brak możliwości ustawienia czułości. Znacie jakieś modele w których są podobne dźwięki jak w tych D - tect? Szukam od dłuższego czasu ale bez efektów.

diego87

Wysłany: 2014-03-24, 12:52   

Pewne dźwięki tych sygnałków doprowadzają do szału;) I brak regulacji czułości.Najmniejsze otarcie wyje na centralce;)

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2014-03-24, 13:14   

Cytat:
Pewne dźwięki tych sygnałków doprowadzają do szału;) I brak regulacji czułości.Najmniejsze otarcie wyje na centralce;)

Posiadam te sygnałki i ich dźwięk mnie i łowiących ze mną jakoś nie denerwuje. Zawsze możesz sobie z ciszyć i po kłopocie.

Kamil84 
Kamil Popławski

Wysłany: 2014-04-16, 01:09   

Nabyłem te sygnałki, ze względu na dźwięk jaki wydają w zaprezentowanym filmie (sygnalizator z niebieską diodą). Niestety... sygnał rzeczywiście taki był lecz po wymianie baterii na nową jest już inny dźwięk, a szkoda. W niedziele byłem na kilka godzin nad wodą, wędki miaĺem w dołku a siedziałem powiedzmy, że na skarpie. Był mały problem z komunikacją między centralką a sygnalizatorem ale to jestem jeszcze w stanie zrozumieć. Dziwi mnie jedna rzecz... jak powiesiłem centralkę jakieś 30-40m od wędek wydawała ona systematycznie co pewien czas pojedyńczy sygnał. Nie wiem czemu tak się działo, baterie wszędzie nówki odległość mała a tu takie rzeczy... Miał ktoś z Was podobną sytuację i jakoś temu zaradził?

Mirek 
Mirosław Langner

Wysłany: 2014-04-16, 09:09   

Nigdy nie miałem problemu z zasięgiem centralki. Jedyna rzecz o której pisałem już wcześniej to miałem problem bo nie załączała się za pierwszym razem. Po naprawie jest wszystko ok. Jak do tej pory wszystko działa jak należy a to będzie już 4 rok jak je mam. Kłopot z zasięgiem przy takiej odległości mógł być spowodowany czymś innym. Czasami metalowe elementy zakłócają fale np. parasol. Jeżeli chodzi o pojedyncze piknięcia to może odbierał sygnał od innych sygnalizatorów (chyba że byleś sam to nie wiem). Ja bardzo szybko wysłałem moje sygnałki i centralkę do przerobienia i od tego czasu tylko raz się sprzężyła :) , ale zemsta była słodka jak gościu był już wypity i siedział u kolegów ze 100m dalej. Tak wyrwał do swoich wędek że rano z kolegami butów szukał :)

wpads

Wysłany: 2014-07-08, 12:05   

Witam. Też mam problem z tymi sygnalizatorami, centralka popiskuje a żadna dioda się nie świeci, tak jakby odbierała sygnał od jakiegoś innego urządzenia.

Da rade jakoś to naprawić ?

Mirek 
Mirosław Langner

Wysłany: 2014-07-09, 08:35   

Firma EXPERT prowadzi serwis. Ja tam wysyłałem jak miałem problem www.expertfloat.pl
Fakt że miałem jeszcze na gwarancji i nie musiałem bulić kasy. Zadzwoń do nich a jak będziesz wysyłał to opisz jeszcze na kartce co jest nie tak i dołącz do paczki. Pilnuj tylko czasu realizacji bo moje sygnałki trochę czekały dopóki się do nich nie odezwałem.

kamionki 
Marcin Brzosko

Wysłany: 2014-08-18, 14:57   

W moim secie właśnie centralka odmówiła posłuszeństwa. Kompletnie nie działa centralka, mimo wymiany baterii. Latarka działa jak trzeba :) , ale centralka nie wydaje dźwięku,ani nie zapalają się diody podczas gdy sygnalizator pięknie gra.Sygnałki są już po gwarancji i nie bardzo wiem gdzie uderzyć z tą usterką.

KRZtv 
Thug Life

Wysłany: 2014-08-18, 16:59   

kamionki,

Też tak miałem
Rozkręć, przedmuchaj, zobacz na płytce luty, może gdzieś nie styka.

Odpowiedz do tematu