Łowisko na feeder grunt okolice Krakowa
Odpowiedz do tematu

: Łowisko na feeder grunt okolice Krakowa
Witam Panowie, do tej pory zrzeszony byłem z PZW KIELCE I PZW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania proszę Was o wskazanie miejscówki w okolicach Krakowa gdzie mógłbym bez nęcenia wyskoczyć dosłownie na jeden dzień aby pobawić się z białą rybą z gruntu ( feeder + karpiówka np). W grę wchodzą łowiska ogólnodostępne jak i komercyjne, moglibyście coś mi polecić? planuje wypad wczesną wiosną tzn najwcześniej jak to możliwe

psioch
:
Polecam ci przylasek rusiecki (stawy nr.1,2,3,9)Dniówki można wykupić na stanicy wędkarskiej przy stawie nr.2. Na tych stawach możesz liczyć na ładne rybki.

:
Gospodarstwo Rybackie Dolina Będkowska ;-) tylko 15 km od Krakowa, dużo dobrego i dorodnego karpia, leszcza, i wiele innych.

:
Lecz dużym minusem Doliny Będkowskiej jest, że to strasznie małe .

:
MarcinK napisał/a:
Lecz dużym minusem Doliny Będkowskiej jest, że to strasznie małe .

To fakt, ale położone jest w bardzo malowniczej okolicy. A może Wisła pod klasztorem w Tyńcu, parę lat temu każdy wypad (dzień lub noc) kończył się kilkoma leszczami 60+

:
Jak kto woli ;-) ja lubię ciszę i spokój Doliny, ale jeśli wolisz coś większego to na pewno uda Ci się coś znaleźć.

:
Przylasek rusiecki!

Bream Hunter
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum